#1

רשות המסים ביקרה את מינויו של אנדרו אנדרוניקו למפרק בשל יחסיו העסקיים עם הבעלים, בלרם צ'יינראי. פומפי תשיב לטענות בדיון שייערך בעוד כשבועיים


בית המשפט העליון הבריטי החליט היום (שלישי) לדחות את הפסיקה בתביעת רשות המסים נגד פורטסמות'. המועדון הכריז ביום שישי על כניסה להליך של פירוק כדי להסיר את איום הפסקת הפעילות בו היה נתון, אך המהלך לא עשה רושם על רשות המסים.
הרשות החליטה שלא לבטל את התביעה ולהמשיך את הדיונים בביהמ"ש, שבסופם עלולה פומפי לסיים את דרכה כמועדון כדורגל, לאחר 112 שנה.
רשות המסים העלתה בדיון ביקורת על הליך הפירוק של פומפי ועל מינויו לתפקיד המפרק של אנדרו אנדרוניקו, שלפי טענת הרשות נמצא בקשרים עסקיים עם הבעלים של פומפי, בלרם צ'יינראי. ברשות המסים טוענים כי במצב העניינים הנוכחי אנדרוניקו אינו יכול לפעול באופן עצמאי ולכן לא יכול למלא את תפקידו כמפרק כיאות.


דובר המועדון של אברהם גרנט, פיל הול, הכחיש את הטענות והדגיש כי לאנדרוניקו אין מה להסתיר: "זה לא יאומן, מינינו לתפקיד המפרק אדם מקצועי עם רקורד מרשים בתחום". אנדרוניקו שימש בעבר כמפרק של קבוצת סווינדון טאון.
הצדדים צפויים לשוב ולהיפגש בבית המשפט ב-15 במרץ. למועדון ניתן פרק זמן של שבועיים כדי להתכונן להשיב על טענות רשות המסים.


שחקני פורטסמות´. האם יש עתיד לקבוצה? (רויטרס) בתוך כל הכאוס הכלכלי, חניכיו של גרנט מתכוננים להתמודדות בשבת במסגרת רבע גמר הגביע האנגלי מול בירמינגהאם. בשבת האחרונה זכתה הקבוצה לניצחון 1:2בליגה על יריבתה לתחתית, ברנלי.

קרדיט לONE