#1

בלם צ'לסי הגיב לדברים שהשמיע עליו חלוץ הסיטי: "מי שגר בבית זכוכית, אסור לו לזרוק אבנים". גרנט על מצבה של פורטסמות': "האוהדים הם הקורבנות"ג'ון טרי לא מפסיק לרדת מהכותרות באנגליה. אחרי שנתקל בסירוב אלגנטי של וויין ברידג' ללחוץ את ידו במשחק בו נוצחה צ'לסי 4:2, מסתבר שזה לא היה האירוע הפיקנטי היחיד במשחק.
טרי האשים את חלוץ הסיטי, קרייג בלאמי, בצביעות. בלאמי אמר בסיום המשחק בו ניצחה קבוצתו על בלם צ'לסי המתהולל: "כולם בכדורגל יודעים מי זה טרי, אבל זה כבר לא קשור לכדורגל".
טרי לא נשאר חייב ואמר: "אנשים שמתגוררים בבתי זכוכית לא צריכים לזרוק אבנים, בלאמי צריך לשמור על הלשון שלו".


אם לשפוט לפי רוח הקרב בין שמפגינים שני הצדדים, הרי שאנחנו צריכים לצפות לעוד הרבה ציטוטים עסיסיים מצד שני המחנות.
אברהם גרנט: "האוהדים הם הקורבנות"
המנג'ר הישראלי של פורטסמות', אברהם גרנט, שניצח עם קבוצתו 1:2 במחזור האחרון את ברנלי, התייחס היום (שני) בתקשורת הבריטית למצבה הלא סימפטי של הקבוצה.


אברהם גרנט. "כדורגל צריך להיות מוכרע על כר הדשא" (רויטרס) אחרי הפחתת תשע הנקודות וההליכה לפירוק, שיורידו כנראה את פומפי לליגה השניה, גרנט טען שהקורבנות האמיתיים של המשבר הם אוהדי פורטסמות' ולא השחקנים או הצוות המקצועי.

"כל חיי נאבקתי למען צדק ולמען משחק הוגן", סיפר גרנט. "כדורגל צריך להיות מוכרע על כר הדשא. אולי מישהו יחשוב על האוהדים, שלא עשו שום דבר שגוי?", שאל המאמן. פורטסמות' תפגוש את צ'לסי במחזור הקרוב, בדרבי אישי עבור המנג'ר הישראלי.קרדיט לONE