#1

הפועל ת"א עשתה אמש היסטוריה, כשהפכה את מאזן הדרבים וקבעה מעל כל צל של ספק: ת"א אדומה. החל מהתפאורה ביציעים, המשך בארבעת השערים ועד לחגיגות הבלתי נשכחות - סיפור המשחק בתמונות אדומות במיוחד. תבלו!


תל-אביב אדומה. צילום: אלעד ירקון, אדום עולה

"אושר הוא רגש, המבטא את מצבו הנפשי של האדם שמקורו בהנאה וסיפוק. האושר מתאפיין בהרגשה חזקה של שמחת חיים ולו סממנים פנימיים, כמו תחושות של התלהבות, שמחה, תענוג, שביעות ורצון ואהבה" - הגדרת המילה "אושר" מתוך ויקיפדיה. מי שלא היה אמש באצטדיון בלומפילד, לא יודע תחושת האושר מהי.

מההתחלה ועד הסוף. תחושת אופורייה אין

מההתחלה ועד הסוף. תחושת אופורייה אין סופית, שלמעשה נמשכת גם בעת כתיבת שורות אלו. לנצח דרבי שמסמל כל כך הרבה, שהופך את המאזן ל-42:41 לזכות הפועל ומוחק את החרפה משנות ה-70 וה-80. וכמובן, איך אפשר בלי השמחה לאיד. אותה הרגשת סיפוק שלא ניתן להגדיר אותה באמצעות המקלדת, כאשר אוהדי מכבי מקפלים את הדגלים בדקה ה-60 (או שמא זה לא אוהדי מכבי, אלא אוהדי אולטראס 96, או בעצם הגוש המעודד, או אולי מכבי פאנטיקס. יש מצב השחקן ה-12. מבולבלים? גם אנחנו).
אותה הרגשה שהציפה אותנו וממשיכה לאחוז בנו. ארבעה שערים ספג אתמול לירן שטראובר. אינספור צעקות ספגו שחקני ההגנה האומללים של מכבי. אפילו צייוצים נשמעו כנגד האל אבי נמני. הייתכן? אלמלא היו עוזבים בדקה ה-70, יכול להיות שגם היינו שומעים את צעקות ה-"תתפטר".
אבל בואו נעזוב לעת עתה את "ההם", ונתרכז בדה סילבה, בשכטר, בלאלה וביתר הגיבורים האדומים שנתנו משחק ענק אמש. משחק של פעם בחיים. לראות את אביחי ידין אוכל את הדשא ומנצח כמעט בכל מפגש עם שחקן צהוב. לראות את גל שיש, שלמרות הטעות שהובילה לשער, הציג יכולת טובה והשקיע לאורך כל 90 הדקות. לראות את דאגלס "המעניש" ובאדיר הבלתי נגמר שאמללו את חלוצי מכבי. וכמובן, להתענג מאיתי שכטר. איזה שחקן. חשבנו שהקומפלימנטים כבר נגמרו אחרי המשחק נגד ראפיד, או שמא אחרי עוד רביעייה בליגה. אבל אז שוב הגיע החלוץ האימתני, כבש צמד ביום הולדתו ופירק את מכבי ת"א. התעללות.
צלם אדוםעולה, אלעד ירקון, היה בבלומפילד אמש ותיעד כל רגע - החל מהתפאורה של הקהל האדום ביציעים, המשך בארבעת השערים ועד לחגיגות הבלתי נשכחות. לגזור ולשמור. תבלו!

ככה זה התחיל. שער 5 בתחילת המשחק, בהמשך עולה התפאורה

לאלה כובש בדקה ה-17 את הראשון של הפועל ויוצא לחגוג
4 דקות לאחר מכן מגיע תורו של שכטר, ש"יורה" את השני.


ובדקה ה-30 הגיע דה סילבה, נגח כמו שרק הוא יודע ורץ לחגוג. 3:0 נדיר
בהמשך מכבי צימקה והחמיצה פנדל, שכטר כבש את הרביעי ובלומפילד בער


ועם השריקה החגיגות האמיתיות החלו. הן ביציעים והן על הדשא. תענוג
השערים של הפועל בyoutube, באדיבות האוהד מושקוביץ.

תל-אביב אדומה, תודה לך הפועל!

קרדיט ל"אדום עולה"
http://red-fans.com/default.asp