#1


באקט אופייני לאחרונה. גרנט מתווכח עם השופט קווין פרינד (צילוםף רויטרס)
עוד טרם לעזיבתו של אל פאחים, התבטא המנג'ר הישראלי אברהם גרנט נגד השופטים. נראה אולי שלגרנט מתחילים להיגמר התירוצים לגבי מצבה המקצועי הרע מאוד של פורטסמות, שעדיין שקועה עמוק מאוד בתחתית הליגה, כך שהוא הגביר לאחרונה את ההתקפות שלו נגד השופטים, בעקבות ההפסד הביתי בפראטון פארק 2:1 לסטוק סיטי.


"זה מדהים מה שקורה לנו עם השופטים", ירה גרנט. "בכל משחק קורים לנו מצבים דומים ולא שורקים לזכותנו פנדלים. זה קורה לנו יותר מדי פעמים, זו עובדה שאנחנו צריכים להתמודד עימה. אנחנו מרגישים שיש יותר מדי החלטות שגויות נגדנו, אבל נתמודד עם זה כי כבר התרגלנו. השחקנים שלי כבר לא כועסים כל כך".


ייתכן שימיה של פומפי ספורים כשהיא שוב, בפעם החמישית העונה, מחפשת משקיע שיבוא ויציל את המועדון מפירוק. החובות הכבדים מעיקים על המועדון מעיר הנמל הדרומית, וייתכן שבקרוב מאוד יגיע קיצה של הקבוצה, שבינתיים ממשיכה להתכונן למשחק הבא שלה בליגה נגד ברנלי."זו עבודה קשה", אמר גרנט על המשימה שלו. "האתגר הוא להשאיר את הקבוצה בחיים, וזה חשוב יותר מכל דבר אחר. אני חושב שכאשר השחקנים רואים את הרוח של המועדון הם לא מוותרים. אנחנו נילחם ונעשה ככל שביכולתנו עד שלא יישאר לנו סיכוי".