#1

המגן פצוע בשריר התאומים ויחמיץ את המשחק מול מכבי ת"א ביום שני, זהבי ודה רידר תורגלו בהרכב. 150 אוהדים תלו שלטים באימון, קאזאן נחתה בארץ

יום לאחר שנחתו מרוסיה הקרה, שחקני הפועל ת"א שינו פאזה, והחלו בהכנות הקצרות לדרבי הגדול של ת"א שייערך ביום שני בבלומפילד.
לאחר בדיקה של הצוות הרפואי של הפועל ולאחר שחש בכאבים בתחילת האימון, דדי בן דיין שלא התאמן, נמצא לא כשיר למפגש המסקרן מול מכבי.
המגן לא הצליח להתגבר על הפציעה בשריר התאומים וימשיך לקבל טיפול כדי לחזור לכשירות בהקדם האפשרי. כזכור, בעונה שעברה סבל בן דיין מקרע חלקי באותו איזור ממנו החלים, אך כאמור הפציעה באותו המקום. מי שימשיך לקבל את הקרדיט במקומו של בן דיין, הוא המגן הצעיר, גל שיש, שפתח גם מול קאזאן.


בתחילת האימון כינס אלי גוטמן את שחקניו על כר הדשא ושוחח עימם קצת על המשחק בו הפסידו 3:0 לקאזאן. המאמן דיבר על הסגירה הלקויה של ההגנה, כאשר לאחר השיחה הוא לקח את הקפטן וואליד באדיר ודיבר איתו באופן פרטני.
כזכור, באדיר הציג משחק חלש כאשר בשניים משלושת השערים של הרוסים, שחקני ההתקפה של רובין גברו על הבלם הוותיק בדרך לשערים שספג אניימה.
גוטמן אמר לסובבים אותו: ”השערים שספגנו הם בדיוק מה שאמרתי שיקרה במסיבת העיתונאים לפני המשחק. כל טעות עלולה לגרום לשערים בגלל תנאי המגרש ואופי המשטח וזה בדיוק מה שקרה".

גוטמן עם באדיר באימון. "מה שאמרתי קרה בדיוק" (רועי גלדסטון) למרות תחושת ההאכזבה מהמשחק, בהפועל משנים פאזה וחושבים על המשחק ביום שני, כאשר כ-150 מאוהדי הקבוצה הגיעו לאימון ותלו שלטים וביניהם "רק הדרבי", “הדרבי הוא מעל הכל". האוהדים דחפו את השחקנים והבהירו להם שהמשחק ברוסיה נגמר, וכרגע יש מטרה אחת והיא לנצח את מכבי ת"א. האדומים דאגו לאווירה וגם הדליקו אבוקה במתחם האימונים.
באימון, דניאל דה רידר תורגל בהרכב לקראת הדרבי במקומו של זוראב מנטאטשוילי, שפתח מול קאזאן. ערן זהבי צפוי גם הוא לפתוח במשחק מול מכבי במקומו של מהראן לאלה. כניסתם של זהבי ודה רידר במחצית השניה בקאזאן עוררה את המשחק של הפועל תל אביב ולכן הם צפויים לקבל את הקרדיט ביום שני בדרבי.

נתאכו, דה רידר וידין באימון. שלושתם צפויים לפתוח ביום שני (רועי גלדסטון) עומרי קנדה תורגל בעמדת המגן הימני וייתכן שיפתח בהרכב, אך אלי גוטמן עדיין מתלבט בינו לבין דני בונדר. לעובדה שדדי בן דיין לא ישחק יש משקל בהחלטה מי ישחק כמגן ימני. יהודה חוטה תורגל כבלם במקומו של דגלאס דה סילבה, שנח בגלל כאבים בירך האחורי, דה סילבה צפוי לפתוח בדרבי בהרכב לצידו של וואליד באדיר, ביברס נאתכו יחזור לקישור האחורי לצידו של אביחי ידין.
החלוץ הקרואטי, בויאן ורוצ'ינה, חבר לחבריו והתאמן, כאשר כזכור לא יצא לרוסיה בגלל שאינו יכול ליטול חלק בליגה האירופית.הבלם, דגלאס דה-סילבה לא נטל חלק באימון האדומים בשל כאבים בירך האחורי, אך צפוי לחזור לאימונים מחר.


שחקני הפועל באימון על רקע השלטים של האוהדים (רועי גלדסטון) רובין קאזאן נחתה בישראל
רובין קאזאן שנמצאת בתקופת טרום עונה ברוסיה נחתה כבר בשעות הצהריים בישראל, ומנמל התעופה היא יצאה לקיסריה.
כזכור, חניכיו של קורבן ברדייב יערכו מחנה אימון של ארבעה ימים בקיסריה, מאחר והם לא רוצים להתאמן בקור הרוסי. ביום רביעי הם יעברו לת"א לקראת המשחק ביום חמישי. למרות שאמצעי התקשורת ברוסיה העבירו ביקורת חריפה על הפועל ת"א בעקבות משחק חלש מאוד מול אלופת רוסיה, בקבוצה עצמה לוקחים את המשחק ברצינות על מנת שלא תהיינה הפתעות, ואכן רובין תעפיל לשמינית גמר הליגה האירופית.
אוהדי הפועל כבר שכחו מקאזאן (רועי גלדסטון)
האוהדים דואגים לאווירה באימון היום בחודורוב (רועי גלדסטון)

קרדיט לONE