#1

עם סיום ההתמודדות בין הפועל תל-אביב לקאזאן הערב, הגישו נציגי אלופת רוסיה פנייה רשמית לרכישת הקשר על סך 650 אלף יורו. בהפועל לא היו מופתעים: "צעד צפוי, הנושא היה על הפרק זה זמן רב". במועדון צפויים להשיב בחיוב על ההצעה.עם סיום ההתמודדות בין רובין קאזאן להפועל תל-אביב (0:3) הערב, הגישו נציגי אלופת רוסיה הצעה רשמית על סך 650 אלף יורו עבור הקשר ביברס נאתכו.

הרוסים, שהעבירו הילוך במהלך השבוע האחרון בכל הנוגע למו"מ ואף ניהלו מספר שיחות ממושכות עם הגעת מוני הראל וגבי קצרה לקאזאן לקראת המשחק, הגישו כאמור הצעה
רשמית וכעת ממתינים לתשובת הפועל.
גורם במועדון התייחס לפנייה ואמר הערב לאתר: "זהו צעד צפוי מראש. הנושא היה על הפרק זמן רב, וגם בצוות הניהולי של הפועל היו מודעים לכך שבכוונת קאזאן להגיש הצעה רשמית עבור נאתכו מייד בתום המפגש בין הקבוצות". בהפועל ת"א צפויים להשיב על ההצעה הרשמית בשבוע הבא, ככל הנראה אחרי הדרבי התל-אביב שייערך ביום שני.

כזכור, בצוות המקצועי של קאזאן עקבו אחרי נאתכו כבר זמן רב. עם הוודע ההגרלה שזימנה את המפגש בין הקבוצות, החלה קאזאן לבצע סקאוטינג במשחקי הפועל בליגת העל. מספר שחקנים תפסו את תשומת ליבם, אולם העיקרי מביניהם הוא ביברס נאתכו.

בקאזאן שלחו מסרים לאנשי הפועל כי הם מעוניינים ברכישת נאתכו, אולם בהפועל הדגישו בפניהם כי הם לא ינהלו מו"מ טרם המשחק בין הקבוצות. נאתכו עצמו סירב בשבועות האחרונים להתייחס לסוגיית המעבר, וציין כי "רק הפועל נמצאת בראש מחשבותיי". ההערכה היא כי הקשר, שיחזור עם הקבוצה מחר ארצה (13:00), לא ייסרב לחוזה העתק לו ייזכה מאלופת רוסיה.
קרדיט לRED FANS http://red-fans.com/default.asp