#1


"מבחינתנו המשחק מתקיים כרגיל". ברדייב (צילום: עמית גולדשטיין, שליחנו לקאזאן)

"נשחק בכל מזג אוויר". שחקני קאזאן באימון המסכם (צילום: עמית גולדשטיין, שליחנו לקאזאן)


האם יהיה אפשר לשחק בשלג הזה? (צילום: ערן ששון)

רובין קאזאן ערכה את האימון המסכם שלה, כשניכר שהמקומיים לא מתרגשים כל כך מתנאי מזג האויר ואומרים כי אותם תנאים לא אמורים לשחק תפקיד מרכזי במשחק. עוד בטרם עלו שחקני הקבוצה לאימון, ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים שבה המאמן, קורבן ברדייב, התייחס לאפשרות של אי קיום המשחק: "ביום חמישי נדע מה קורה לגבי המשחק. מבחינתנו הוא מתקיים כרגיל ב-17:00 (שעון רוסיה). יש לנו ניסיון בינלאומי והאווירה במועדון טובה לקראת המשחק".


כנשאל על היריבה, השיב מאמן קאזאן: "הפועל קבוצה מאורגנת עם התקפה טובה מאוד ויש לה שחקנים מובילים שמסביבם נבנה המשחק. אין מישהו ספציפי שאנחנו שמים דגש עליו. הם טובים כקבוצה". גם לשינויים ברובין לעומת העונה שעברה התייחס ברדייב, ואמר: "אין מה להשוות בין העונה הקודמת לעכשיו. עזבו מספר שחקנים משמעותיים את המועדון", הוא אמר כשהוא מתכוון לאלחנדו דומינגז שעבר לולנסיה בינואר.


"הבדלי הטמפרטורות בין רוסיה לישראל לא ישפיעו על היכולת של הפועל", המשיך המאמן להתייחס לאקלים. "דווקא להם יש יתרון בזירה הבינלאומית והסיכויים הם 50:50". מאמן קאזאן סיים את מסיבת העיתונאים כשהוא לא שוכח לדבר על מי שעשוי להיות שחקנו, ביברס נאתכו: "אנחנו מאוד רוצים את נאתכו ואנחנו מתייחסים לשחקן במלוא הרצינות. הוא שחקן טוב מאוד שיכול לשחק גם כקשר התקפי וגם כקשר הגנתי". לגבי וינסנט אניימה ודגלאס דה סילבה, אמר: "הדברים שפורסמו לא רלוונטים ואנחנו לא מעוניינים בהם".
המגן, ויטלי קאלשין, שאף הוא היה נוכח במסיבת העיתונאים, הוסיף: "הטמפרטורה לא תשפיע עלינו. כמו שנוכל לשחק בפלוס 35 מעלות בישראל, גם פה אנחנו יכולים לשחק. אנחנו לא חושבים על זה ונשחק בכל מזג אוויר. יש להפועל יתרון שהם משחקים בליגה ואנחנו פה בפגרה". המגן רומן שארונוב ייעדר עקב פציעה. כמוהו גם רפאל מוראבסקי הפצוע שייחסר בסגל קאזאן.


הרכב משוער: סרגיי ריז'יקוב, כריסטיאן אנסלדי, סזאר נבאס, לאשה סלוקבדזה, סרגיי סמאק, ויטלי קאלשין, אלכסנדר ריאזנצב, כריסטיאן נובואה, מקבת' סיבאייה, גוקדניז קראדניז, אלכסנדר בוחארוב.