#1


בכושר הבקעה מדהים. רוני מול נסטה (צילום: רויטרס)

הולך להיות קשה בגומלין. בקהאם ורונאלדיניו (צילום: רויטרס)


גם הוא הופתע שהכדור נכנס. סקולס עם פלטשר (צילום: רויטרס)

כולם דיברו על דייויד בקהאם לקראת המשחק, אבל לחלוץ שבכושרו הנוכחי הוא הטוב בעולם היו מחשבות אחרות לגמרי. מנצ'סטר יונייטד מעולם לא כבשה לרשתה של מילאן בסן סירו או עברה אותה בליגת האלופות? עבור ווין רוני מדובר בפרטים שוליים לגמרי. הסקורר המחונן נגח פעמיים לרשת של דידה, בדרך ל-2:3 שכולו הפגנת כוח והצהרת כוונות מצד מנצ'סטר יונייטד.


מילאן פתחה נהדר עם השער של רונאלדיניו שבא בעקבות כדור חופשי ששלח לרחבה דייויד בקהאם. השליטה של הרוסונרי נמשכה גם בדקות הבאות, כאשר מרבית ההתקפות הגיעו מצד שמאל, שם התקשה להתמודד פטריס אברה שביצע את הטעות בשער המוקדם. גם ריו פרדיננד אכל כמה הטעיות מצד רונאלדיניו שהבריק, אבל אז, בדקה ה-36, הגיע השיוויון בניגוד למהלך המשחק, והפך את היוצרות לגמרי.


פול סקולס, שניסה בכלל לבעוט מהאוויר בימין, ראה את הכדור שהעביר לרחבה דארן פלטשר פוגע לו ברגל השמאלית ומתגלגל לאיטו פנימה. אז לאונרדו הבין שהמטרה - שמירה על שער נקי במשחק הבית - כבר לא ברת השגה. רוני דאג במחצית השנייה למחוק למאמן הברזילאי את החיוך מהפנים לגמרי, אבל שער של המחליף קלרנס סיידורף השאיר תקווה לגומלין.


דקה 3: גול! איזו פתיחה למשחק הזה. בקהאם שלח כדור חופשי לעבר הרחבה, אברה הרחיק רע בניסיון מספרת והכדור הגיע לרונאלדיניו שבעט פנימה בעזרת הסטה מרגלו של קאריק. 0:1 מהיר למילאן.


דקה 7: שוב רונאלדיניו היה קרוב לכבוש, אבל הפעם הבעיטה שלו מתוך הרחבה נעצרה בידיו של ואן דר סאר.


דקה 11: טיאגו סילבה שעט קדימה והשאיר כדור למגן אנטוניני, שבעט החוצה ממצב טוב.


דקה 19: אחרי שבצד אחד רונאלדיניו דרש פנדל ובצדק לא קיבל, רוני בצד השני בעט מ-18 מטרים והחטיא במעט את המסגרת.


דקה 34: הונטלאר התגבר על פרדיננד ומזווית אלכסונית בעט כדור שחמק ליד הקורה.


דקה 36: גול! פלטשר העביר כדור רוחב מצד ימין, סקולס ניסה לבעוט מחמישה מטרים בימין, אך הכדור פגע ברגלו השמאלית ואיכשהו התגלגל פנימה. שער מוזר משהו, יונייטד משווה ל-1:1 ומשיגה שער חוץ חשוב.


דקה 60: עוד עימות בין רונאלדיניו לוואן דר סאר. הברזילאי סובב מקצה הרחבה, אבל השוער הוותיק זינק והדף לקרן.


דקה 66: גול! ולנסיה שרק נכנס הגביה מימין לעבר תיבת החמש, ורוני התרומם מעל בונרה ההמום ונגח לרשת. המהפך הושלם, 1:2 למנצ'סטר יונייטד.


דקה 74: גול! פלטשר הגביה לרחבה ורוני שחמק נסטה נגח נהדר לרשת. 1:3 גדול ליונייטד.


דקה 85: גול! רונאלדיניו מסר לסיידורף המחליף, ששלח אל הרשת עם העקב והחזיר את התקווה למארחים. שער נפלא, רק 2:3 ליונייטד.


דקה 86: אינזאגי, עוד מחליף של לאונרדו, יכול היה להשיג שיוויון דרמטי, אך בעט החוצה מתוך הרחבה.


דקה 90: טיאגו סילבה הגיע ראשון לכדור הקרן שהוגבה, אבל הנגיחה החזקה שלו יצאה החוצה.


דקה 90+3: קאריק קיבל צהוב שני על עבירה מיותרת והורחק. הקשר ייעדר מהגומלין.


הרכב מילאן: דידה, דניאלה בונרה, אלסנדרו נסטה, טיאגו סילבה, לוקה אנטוניני (ג'וזפה פבאלי, 37), מאסימו אמברוסיני, אנדראה פירלו, דייויד בקהאם (קלרנס סיידורף, 72), רונאלדיניו, פאטו, קלאס יאן הונטלאר (פיליפו אינזאגי, 77).


הרכב מנצ'סטר יונייטד: אדווין ואן דר סאר, רפאל (ווס בראון, 90), ג'וני אוואנס, ריו פרדיננד, פטריס אברה, דארן פלטשר, פול סקולס, מייקל קאריק (הורחק, 90), נאני (אנטוניו ולנסיה, 64), ג'י סונג פארק, ווין רוני.