TGF.co.il - דובר קאזאן: אנו מתפללים שמזג האוויר ירחם עלינו
 
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2
עוד |
 1. asaf255 מנותק/ת TopGear Professional
  תאריך הצטרפות
  26.12.2009
  הודעות
  638
  #1

  המשחק של הפועל בספק בגלל השלג, ההחלטה הסופית - ביום המשחק. אם יידחה, הדרבי בספק. קצרה לזהבי: "אם לא תחתום על חוזה, לא תצא לקאזאן"

  מחר (שלישי) בצהריים תמריא הפועל ת"א בטיסה ישירה לקאזאן, לקראת המשחק שצפוי להתקיים שם ביום חמישי בערב, מול הקבוצה המקומית בשלב 32 האחרונות מסגרת הליגה האירופית.
  למרות זאת, עד 24 שעות לפני המשחק, לא יידעו האם יתקיים משחק או לא. על פי חוקי אופ"א היבשים, משחק לא יכול להתקיים בטמפרטורה הנמוכה ממינוס 15 מעלות כאשר בערב המשחק צפויה טמפ' של מינוס 23 מעלות. בנוסף, קאזאן מושלגת בימים האחרונים כאשר יום לפני המשחק, צפוי לרדת שלג בעיר. עם זאת, ביום המשחק צפוי בעיקר גשם וקור עז.
  שופטי המשחק יבדקו האם ניתן לקיימו יום לפני ההתמודדות ואם יחליטו שלא, היא תידחה ב-24 שעות, אולם זה לא צפוי לעזור מאחר והטמפרטורות תהיינה זהות למחרת. לכן, שני דברים צפויים לקרות: האחד, דחייתו של המשחק ב-24 שעות ליום שישי מה שיוביל לדחיית הדרבי, מאחר והפועל תחזור ארצה רק בשבת (הדרבי ביום שני).


  הדבר השני, הוא דחייתו בכלל של המשחק, מה שעשוי להוביל לכך שההתמודדות הראשונה תהיה בבלומפילד, ורק לאחר מכן הגומלין ברוסיה. על פי ההערכות אלו התקוות בקאזאן, כך תעבור ההכרעה למגרשם הביתי. בהפועל ת"א התייחסו לתרחיש האחרון וציינו כי ההשלכות לכך תהיינה הרסניות עבור הפועל.
  בכל אופן, באופ"א טוענים כי המשחק יתקיים כרגיל ביום חמישי, כאשר כאמור צוות השיפוט יחד עם המשקיף יחליטו ביום המשחק באופן סופי האם ניתן לקיימו.
  דובר קאזאן, מקסים לופוקוב, התייחס לנושא מזג האוויר ואמר: "אנחנו כולנו מקווים שמזג האוויר ירחם עלינו ושתהחזיות המשוגעות האלו לא יתגשמו כדי שנוכל לקיים את המשחק בקאזאן". במועדון הרוסי קיימת דאגה בעקבות מזג האוויר ואף קיים חשש שאופ"א תזיז את המשחק למגרש אחר בתאריך אחר, דבר שיפגע בביתיות של הרוסים.
  צפו בהפועל מביסה את אחי נצרת

  צפו בהפועל ת"א מנצחת את נצרת

  בתוך כך, הפועל ת"א שלחה פקס לאופ"א, ובו דרשה הבהרות למקרה והמשחק ידחה. האדומים רוצים לדעת האם אכן קיים תרחיש שבו הם יחזרו ארצה מבלי לשחק. ועל פי התחזית כיום, הטמפרטורה ביום המשחק תנוע בין מינוס 14 מעלות במהלך היום, ועד מינוס 23 מעלות במהלך הלילה, מה שלא יאפשר לשחק. הפועל תצטייד במד טמפרטורה משלה.
  שאלה נוספת נוגעת גם לאוהדים שאמורים לצאת עם הקבוצה לרוסיה. עד כה נרשמו לטיסה כ-60 אוהדים שחוששים שהם יעשו את המסע למדינה הקפואה ויחזרו בלי לראות משחק.
  קצרה לסוכנו של זהבי: אם לא יחתום, הוא לא ייצא לקאזאן
  האדומים ערכו אימון וקיימו בו גם אסיפה טקטית מיוחדת שם דיבר אלי גוטמן על שחקניה של קאזאן, ולימד את חניכיו לפרטי פרטים מול מי הם עומדים. איתי שכטר מוריד עומס וערך אימון ריצה קל בלבד, דדי בן דיין לא התאמן ומחר יוחלט סופית האם הוא יטוס, אם כי על פי ההערכות הצוות הרפואי המגן יוכל להמריא עם חבריו.

  גוטמן בודק את המצב של בן דיין (רועי גלדסטון) האדומים ערכו חימום ארוך מאוד עם מאמן הכושר רון ציבלין, בגלל השינוי הקיצוני בתנאי מזג האוויר שצפוי בקרוב. הפועל תצא עם שלושה שוערים למשחק, וינסנט אניימה, ניל אברבנל ובוריס קליימן, בגלל תנאי הקור, כדי לא לקחת סיכון. לראשונה העונה, מוני הראל וגם אלי טביב צפויים להגיע למשחק חוץ באירופה של האדומים.
  בעקבות ההתפתחויות האחרונות בענינו של קשר הפועל תל אביב, ערן זהבי, ולפיהן,כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, הוא קיבל הצעה לחתום באופן מיידי על חוזה ל-3-5 שנים בגנק הבלגית, עם שכר של 150,000 יורו בעונה, הנהלת הקבוצה החליטה להתעמת עם זהבי.

  זהבי וידין מדגמנים את הביגוד לקאזאן. הקשר יטוס או לא? (רועי גלדסטון) על פי שחקנים במועדון, זהבי הוכנס לשיחה לפני האימון עם נציג הבעלים, גבי קצרה, המאמן, אלי גוטמן ועוזרו יוסי אבוקסיס. ככל הנראה במהלך השיחה נדרש מהקשר לחתום על החוזה שהוצע לו ומוערך ב-100,000 דולר בעונה למשך 3 עונות ומענק של 50,000 דולר כפיצוי על כך שזהבי לא הוחתם על הארכת חוזה עד היום.

  בשיחה נאמר לזהבי כי אם הוא לא יחתום הוא יועלה ליציע. לאחר השיחה צלצל גבי קצרה לעו"ד של זהבי, יוסי גאייר ואמר לו: "אם זהבי לא חותם על החוזה שהצענו לו הוא לא טס לקאזאן". יש לציין כי האימון עבר כרגיל כאשר במהלכו אפילו זכה זהבי למחמאות מעוזר המאמן, יוסי אבוקסיס. על פי מקורביו של זהבי הוא יתייצב מחר לאימון ולטיסה שאחריו כרגיל.

  גבי קצרה במתחם חודורוב. לא יחרוג מההצעה שהוגשה לזהבי (רועי גלדסטון) עורך דינו של ערן זהבי, יוסי גאייר אמר ל-ONE: "השחקן קיבל שכר מאוד נמוך בשנתיים האחרונות. בסוף העונה הוא הופך לשחקן חופשי, והוא מעוניין להמשיך בקבוצה אבל שתשולם לו תמורה שתביא בחשבון גם את הגיל שלו, גם את התקופה שבה הוא חותם, גם את העובדה שהוא לא חידה והפועל לא מהמרת כשהיא לוקחת אותו וגם שתפצה אותו ולו במעט לשכר הזעום שבו הוא שיחק מאז שהוא הצטרף להפועל. אני מקווה שהוא ישחק בהפועל ושהעניינים יסתדרו, סה"כ זה הרצון שלו".
  נציג הבעלים בהפועל ת"א גבי קצרה, הוסיף: "לא נחרוג מההצעה שהצענו לזהבי. היא סופית וזו החלטה של מוני הראל". מהפועל ת"א נמסר בתגובה: "הצענו לערן זהבי הצעה, אם יחליט לקבל אותה מה טוב, במידה ולא נעשה חושבים להמשך".
  שחקני הפועל מתאמנים בחום של ישראל (רועי גלדסטון) כמו כן, פקס ובו ההצעה הרשמית האחרונה להפועל, אותה שולחת רובין עבור ביברס נאתכו, צפוי להתקבל. הסכום שצפוי להירשם בפקס: בין 650 ל-700 אלף יורו עבור דמי ההעברה והשבחה, כדי שהשחקן יגיע יצטרף לקבוצה כבר בחודש מרץ.
  קבוצת הותיקים חוזרת לפעילות. המאמנים: ז'אנו ומאיה
  המועדון הודיע כי בעקבות פנייתם של מספר שחקנים ותיקים בכירים, הוחלט על חידוש פעילותה של קבוצת הותיקים, לאחר שלפני חודש נסגרה עקב מקרי אלימות בין השחקנים. החידוש הוא בכפוף לשמירה על קוד התנהגותי וכבודו של המועדון. מוריס ז'אנו וישראל מאיה ידריכו את הקבוצה.


  קרדיט לONE

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 4. Ido
  Ido מנותק/ת אחראי מונדיאל 2010
  תאריך הצטרפות
  04.10.2009
  שם פרטי
  עידו
  הודעות
  3,052
  #2

  יהיה מבאס אם המשחק יידחה.

  אני הולך על תיקו במשחק ברוסיה וניצחון של הפועל בבלומפילד
  בברכה, עידו, מנהל ראשי לשעבר  לכל שאלה/ בעיה וכדומה ניתן לפנות אלי בפרטי.


  חושב עלייך בכל מקום בכל דקה
  המשטרה לא תעזור
  הלב שלי תמיד יהיה צהוב שחור
  בית"ר איתך עד יום מותי
  שונא את הפועל וגם את מכבי
  צהוב שחור בנשמה
  יאללה בית"ר רוצים לראות פה מלחמה

 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO