#1

בעקבות פנייתם של מספר שחקנים בכירים הוחלט על החזרת קבוצת הותיקים לפעילות, כחודש ימים לאחר שנסגרה עקב תגרה בין אבי אזולאי והרשליקוביץ'. קובי סידי אישר את הידיעה ל'אדום עולה': "לא שוכחים את שחקני העבר". ז'אנו ומאיה ידריכו.


קבוצת הותיקים. צילומים: סמי חזקיהו, אתר 'אדום עולה'.
קבוצת הותיקים של הפועל תל אביב חוזרת לפעילות מלאה, זאת לאחר כחודש ימים לאחר שנסגרה בעקבות תגרה בין אבי אזולאי לגל הרשליקוביץ'. כזכור, באמצע חודש ינואר באחד ממשחקי הקבוצה, התפתח ויכוח בין שני שחקני העבר, שגלש עד מהרה לתגרה פיזית בין הצדדים. אוהדי שנכחו במקום תיעדו את התגרה. בעקבות כך הוחלט על סגירתה של הקבוצה עוד באותו היום.היום (שני) נודע לאתר אדוםעולה על פתיחתה מחדש של קבוצת הותיקים, בכפוף להתנהגות הולמת מצד השחקנים ושמירה על שמה הטוב של האגודה. מספר רב של שחקנים בכירים פנו לאחרונה לקובי סידי, מנהל קבוצת הותיקים וספונסר הקבוצה, וביקשו ממנו לשקול מחדש את פתיחתה של הקבוצה.

השבוע כאמור נפתחה הקבוצה באופן רשמי מחדש, כאשר מי שידריך את השחקנים יהיו צמד שחקני העבר המפוארים של הפועל תל אביב, מוריס ז'אנו וישראל מאיה. קובי סידי אישר לאתר את הידיעה ואמר בתגובה: "קבוצה גדולה כמו הפועל תל אביב לא שוכחת את שחקני העבר שלה, שתרמו רבות לאגודת הפועל. נמשיך לחבק ולאהוב אותם, ואני מקווה שלא יהיו בעיות משמעת כפי שהיו".

מוריס ז'אנו אמר היום: "למרות שאני מאמן במקום אחר, אדריך גם את קבוצת הותיקים. האהבה שלי להפועל היא כה גדולה ואעשה הכל למען המועדון. קרה מה שקרה לפני חודש, ואולי אם הייתי שם הייתי יכול למנוע את זה, אבל אנחנו מסתכלים קדימה ולא על מה שהיה. אותנו מעניין להנות ממה שאנחנו עושים ונשתדל לשרת את המועדון גם בגיל שלנו בצורה הטובה ביותר. כשהיינו צעירים לא עשינו בעיות, אני מקווה שגם עכשיו לא יהיו בעיות משמעת".


עדכון אחרון: 15.2.2010 , 12:48

קרדיט לאתר RED FANS http://red-fans.com/default.asp