#1

הקבוצה של גרגורי לא היוותה יריב של ממש לאדומים שלא התקשו לחגוג עם שערים של איתי שכטר, אניימה, מרעי וללה. מג'ד יונס הורחק אצל האורחתזה לא היה כוחות מהרגע הראשון. מסוג המשחקים שאתה לא שואל את עצמך מי תנצח, אלא רק כמה. הפועל ת"א פירקה 0:4 את אחי נצרת וצימקה, באופן זמני, את הפער ממכבי חיפה ל-9 נקודות הפרש.
אז נכון שיש דרבי במחזור הבא, ונכון שיש עוד משחק מול קאזאן אבל האדומים של גוטמן לא יכולים להסיק שום דבר מהניצחון הקליל. נצרת לא היוותה יריב של ממש לאדומים. במעמד צד אחד בלבד.
אחרי 7 דקות בלבד חגג איתי שכטר את הראשון אחרי עוד בישול של נאתכו. בדקה ה-19 נשארה האורחת בעשרה שחקנים אחרי שמג'ד יונס נכנס בפראות במהראן ללה וראה את הכרטיס האדום.


אם היה איזשהו סיכוי קל שבקלים שנצרת תחזור למשחק, בעשרה שחקנים זה היה אבוד לגמרי. שלושה שערים בתוך חמש דקות מוטטו את היריבה סופית.
אניימה כבש מהנקודה הלבנה בדקה ה-39 אחרי שרמי דואני, אקס הפועל ת"א, נגע בידו בתוך הרחבה וסידר לשוער הפועל לכבוש את השער השלישי שלו העונה. חלפו להן שתי דקות וויקטור מרעי, שפתח בפעם הראשונה העונה בהרכב, חגג שער ראשון אחרי בישול של גל שיש שהחליף את בן דיין הפצוע.
עוד שלוש דקות חלפות ושוב שער 4-5 מתרומם באוויר. התקפה מהירה מצד ימין מצאה מסירת רוחב טובה של קנדה את זהבי שבעט לעבר מאייבי. השער הציל פעם ראשונה ומהראן ללה דחק מקרוב.
המחצית השניה היה מופע החמצות של שחקני הפועל שלא הצליחו למצוא את הרשת בפעם החמישית. שכטר, זהבי, ידין, דה רידר ומי לא בעצם ניסו לשגר כדורים למסגרת שערו של מאייבי, אבל ללא הצלחה.
שכטר עובר את מג´ד יונס (רועי גלדסטון) מי שעבורו זה לא היה עוד משחק ליגה הוא הבלם רמי דואני שגדל בהפועל תל אביב ועבר רק לפני מספר שבועות לנצרת. דואני, שהיה אחראי לפנדל, בוודאי לא ירצה לזכור את המשחק.
מחצית ראשונה
שופט המשחק לירן וקסברגר שרק את השריקה הראשונה והוציא את שתי הקבוצות לדרך בבלומפילד.
דקה 7 - 0:1 להפועל ת"א - מהרגע הראשון לא היה ספק מי הקבוצה הטובה במגרש. ביברס נאתכו העביר כדור עומק נפלא לאיתי שכטר שעבר בקלילות את שלומי חנוכה וכשנשאר לבד מול מאייבי, גילגל את הכדור בין רגליו של השוער.

שכטר מודה לנאתכן על עוד בישול (רועי גלדסטון) דקה 19 כרטיס אדום - אם לא די בכך שנצרת פחות טובה מהפועל ת"א הגיע מג'ד יונס ואולי חיסל את הסיכוי של הקבוצה שלו להוות יריב של ממש. יונס נכנס בצורה פראית במהראן ללה וקיבל את הכרטיס האדום בצדק.

מג´ד יונס עושה את דרכו החוצה אחרי הפגיעה המכוערת בללה (רועי גלדסטון) האדומים המשיכו לשלוט בקצב המשחק, החזיקו והניעו את הכדור במרכז השדה ויצאו להתקפות אבל לא הצליחו למצוא את הרשת. אפשר לומר שבאותן דקות לא היה זה מאייבי או מי משחקני ההגנה של נצרת שהצילו את הקבוצה, אלא דווקא חוסר ריכוז של האדומים מנעו ממנה להיות יותר חדה ליד השער.
דקה 39 - 0:2 להפועל ת"א - האדומים המשיכו לתקוף ובדקה ה-39 נגע רמי דואני בידו בתוך הרחבה. וקסברגר שרק והורה על הנקודה הלבנה. שכטר ביקש לבעוט אבל גוטמן לא ויתר על הבועט הקבוע. אניימה ניגש לבעוט ושם את השני של הפועל.

אניימה בועט את הפנדל וכובש את השני (רועי גלדסטון) דקה 41 - 0:3 להפועל ת"א - לא חולפות להן שתי דקות והקריסה נמשכה. גל שיש הרים כדור מדויק לתוך הרחבה ו-ויקטור מרעי נגח בקלות פנימה מול ידיו הקצרות של ז'וסלן מאייבי שלא יכול היה לעשות כלום.

מרעי חוגג עם שכטר את השלישי (רועי גלדסטון) דקה 44 - 0:4 להפועל ת"א - שער רביעי לפני המחצית. עומרי קנדה העביר כדור רוחב שטוח לתוך הרחבה וערן זהבי בעט למרכז השער. מאייבי הצליח לעצור את הכדור ברגלו ומהראן ללה המשיך מקרוב פנימה וחגג את הרביעי שלו העונה.

ויקטור מרעי ומהראן ללה חוגגים (רועי גלדסטון) מחצית שניה
גוטמן כמובן מרוצה מה שראה ב-45 הדקות ועלה עם אותם שחקנים שפתחו במשחק. לגרגורי אין הרבה מה לעשות ושינויים גדולים הוא לא היה יכול לעשות ולכן שלח גם הוא את אותם השחקנים אל הדשא.
החלק השני של המשחק נפתח ושוחק בדיוק כמו הראשון. במעמד צד אחד בלבד. שחקני נצרת הסתגרו מאחור, שחקני הפועל תל אביב תקפו ותקפו והיה נדמה כי השער החמישי באוויר.
נאתכו מנסה להכניס עוד כדור לשכטר (רועי גלדסטון) משהו נתקע באותן דקות בהתקפה של האדומים והם לא הצליחו לשחרר את הפקק שנוצר במרכז השדה. גוטמן שלח למערכה את דה רידר ואת ורוניצ'ה שינסו להזרים עוד ועוד כדורים לעבר שכטר.
בדקה ה-69 הגיע נצרת להזדמנות היחידה שלה אבל אניימה היה במקום. מסירה שלו הוציאה את האדומים למתפרצת בסיומה השיגו כדור קרן אולם לא ניצלו אותה לשער.
בויאן ורוניצ´ה לפני איסמעיל עמאר. לא השפיע על המשחק (רועי גלדסטון) אפשר לומר שהשחקנים של הפועל אשמים בעובדה שהתוצאה נותרה כפי שהיתה. השחקנים של גוטמן הגיעו לאין ספור מצבים אבל במקום לפרגן אחד לשני ולמצוא בכל התקפה את השחקן הפנוי שנמצא בעמדה טובה יותר, הם ניסו לכבוש לבד. וזה לא הלך.
הפועל ת"א: וינסנט אניימה, עומרי קנדה, וואליד באדיר, דגלאס דה סילבה, גל שיש, אביחי ידין, ביברס נאתכו (70 זוראב מנטשאשווילי), ערן זהבי, ויקטור מרעי (61 דניאל דה רידר), איתי שכטר ומהראן ללה (56 בויאן ורוצ'ינה).
מכבי אחי נצרת: ז'וסלאן מאייבי, איסמעיל עאמר, רמי דואני, אסף בראון, מג'ד יונס, מייקל טאקורה, נאור פסר, שלומי חנוכה, לואב כיאל, גיא דיין, ותומר חמד.

#divOrange {direction:ltr;text-align:left;vertical-align:top;width:400px;height:80px;background:url(http://images.one.co.il/Images/Msite...sgeret21_1.jpg) no-repeat;position:relative;} #imgOrangeLink {width:50px;height:20px;top:0px;left:0px;border:0p x} #tblOrange {width:400px;} #tblOrange td {width:195px;direction:rtl;text-align:right;font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;} #tblOrange th {width:1px;} .imgOrange {width:65px;height:65px;float:right;border:solid 1px #dfe8ef;margin:0px 5px 0px 5px;} .linkOrangeName {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;font-weight:bold; width:100%} .linkOrangeLink {font-family:Arial;font-size:11px;color:#303d69;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%} .linkOrangeDesc {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%} קרדיט לONE