#1

הישראלי של ליברפול חזר אחרי היעדרות של חודש, בניטס: "אנחנו עדיין חייבים להיזהר על הצלע שלו". כנראה שהוא לא יהיה בסגל מול הקבוצה של רוני לוייוסי בניון חזר להתאמן הבוקר (שבת) בשורות ליברפול, אחרי פציעת שבר בצלע ממנה סבל בארבעת השבועות האחרונים.
הקשר הישראלי נפצע במהלך משחק ההפסד במפגש החוזר של הסיבוב הרביעי בגביע מול רדינג, לאחריו המאמן, רפא בניטס, הודיע שיוסי ייעדר כחודש ואכן עברו מאז אותו משחק 31 ימים בדיוק.
גם פרננדו טורס וגלן ג'ונסון חזרו לאחרונה להתאמן, אך במועדון הבהירו שחזרתם למגרשים תהיה מדורגת, כמו גם זו של בניון.


פא בניטס דיבר על בניון ואמר: "יוסי התאמן עם הקבוצה. אנחנו עדיין חייבים להיזהר עם הצלע שלו, אבל הוא כבר מתאמן".
כנראה שבניון לא ישחק ביום חמישי במשחקה של ליברפול מול קבוצתו של המאמן רוני לוי, אוניראה אורזיצ'ני ונצטרך לחכות למשחק הגומלין ברומניה כדי ליהנות מהמפגש בין שני הישראלים.
בהחלט ייתכן שבניון יהיה בסגל ביום ראשון, למשחק החשוב של ליברפול מול מנצ'סטר סיטי, היריבה העיקרית שלה במאבק על המקום הרביעי, שמוביל למוקדמות ליגת האלופות.
בניון וטורס. בקרוב יחזרו לליברפול וינסו לסיים במקום הרביעי (רויטרס) ההפסד של המרסיסיידרס לארסנל באמצע השבוע סיים ריצה של 7 משחקים ללא הפסד וליברפול עלתה כבר עד למקום הרביעי וכעת מובילה בהפרש שערים על הסיטיזנס, להם יש גם שני משחקים חסרים. בניטס כנראה יהיה מוכן להשתמש בבניון ובטורס במשחק החשוב, למרות הפציעות.
קרדיט לONE