#1

בנט כבש בדקה ה-12 ודינדאן הישווה בדקה ה-95 במשחק שכלל 3 אדומים. המאמן נשלח ליציע לאחר ויכוח עם השופט. 74 דק' לכהן בהפסד בולטון לסיטי
אברהם גרנט ופורטסמות' השיגו הערב (שלישי) תיקו 1:1 מול סנדרלנד לאחר משחק סוער ודרמטי במסגרת המחזור ה-26.
שלושה שחקנים הורחקו במשחק כאשר גם המאמן הישראלי נשלח ליציע לאחר ויכוח עם השופט. אולם זה רק חלק מהעניין במשחק שכלל גם פנדל שלא היה ושער דרמטי בדקה ה-95.
פומפי רשמה לעצמה נקודה חשובה אחרי התבוסה הכואבת 5:0 למנצ'סטר יונייטד אך היא עדיין שקועה עמוק בתחתית עם 16 נקודות בלבד. סנדרלנד נותרה במרכז הטבלה.

כבר בדקה ה-8 החל הבלאגן. השופט קבע פנדל לאחר עבירה שלא היתה על בנט ורשם טעות נוספת כאשר החליט להוציא את יבדה במקום רוצ'ה.
רק לאחר ויכוח ארוך, השופט שינה את דעתו והוציא את מי שהיה קרוב יותר לאירוע כלומר רוצ'ה. דארן בנט לא התקשה וכבש מהנקודה הלבנה בדקה ה-12.
המחצית הראשונה היתה פושרת כאשר פומפי נותנת פייט למרות החיסרון המספרי. בדקה ה-50, גרנט התווכח עם השופט ונשלח ליציע. למרות זאת, הוא תידרך את הצוות המקצועי בעזרת הטלפון הסלולרי.

גרנט ביציע. תידרך את הצוות מלמעלה (רויטרס) בדקה ה-53, התאזנו הכוחות לאחר שלי קטארמול ספג את הצהוב השני במשחק.
אחרי ההרחקה, החבורה של גרנט השתלטה על המשחק ויזמה יותר ויותר. בדקה ה-87, מיילר שנכנס 2 דקות קודם נשלח לחדר ההלבשה לאחר ששלח מרפק לראשו של שחקן פומפי. בדקות האחרונות, הכדורים שרקו סביב רחבת סנדרלנד ובדקה ה-95, דינדאן נגח מקרוב פנימה וסידר נקודה לקבוצתו.
מחצית ראשונה
שתי הקבוצות עלו על כר הדשא בפרטון פארק. הדקות הראשונות היו בעיקר גישושים מצד שתי הקבוצות.

בדקה ה-8, השופט שרק לבעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכותה של סנדרלנד למרות שלא היתה עבירה על בנט בתוך הרחבה.
יבדה מורחק בתחילה. טעות של השופט (רויטרס) בתחילה השופט שלף אדום ליבדה אך מי שאמור היה לקבל את הכרטיס הוא רוצ'ה שלא ביצע עבירה אך היה קרוב לאירוע. בסוף, השופט תיקן את החלטתו אחרי ויכוחים רבים. כרטיס אדום לפורטסמות' ורוצ'ה.
דקה 12 - 0:1 לסנדרלנד. לאחר ויכוחים רבים ובלאגן גדול על כר הדשא, דארן בנט ניגש לבעוט וירה טיל לפינה שלא הותיר סיכוי לדייויד ג'יימס. פומפי בפיגור ובחיסרון מספרי.

בנט כובש את הפנדל (GettyImages) האוהדים של פומפי זעמו על החלטות השופט והרעידו את היציעים. בדקה ה-15, מלבראנק קיבל מסירה מהאטון ובעט כדור שהורחק על ידי ווילסון, שמנע את ה-0:2. בדקה ה-23, דווקא המארחת היתה קרובה לשיוויון.
דינדאן מצא את עצמו ברחבה במרחק 7 מטרים ושיחרר כדור חזק לשער אך גורדון הדף עם הרגליים.
בדקה ה-33, אוהרה ניסה את כוחו מצד ימין והכדור חלף ליד הקורה הרחוקה. 8 דקות אחר כך, פפה בובה דיופ ירה טיל ברגל ימין שפגע ברשת החיצונית. בדקה ה-45, דינדאן נכנס לרחבה ונפל אך השופט לא שרק לפנדל.
גרנט בשיחה עם השופט הערב (רויטרס) מחצית שניה
ממש בתחילת המחצית השניה, אברהם גרנט שהתווכח עם השופט הורחק ליציע ותידרך בטלפון את הצוות המקצועי.

דקה 53 - כרטיס אדום לסנדרלנד. 7 דקות אחרי שקיבל את הצהוב הראשון, קטארמול ביצע עבירה מאחור על בסינאס וספג את הצהוב השני.
בדקה ה-64, בסינאס התקדם במרכז ושיחרר בעיטה מ-25 מטרים שחלפה מעל המשקוף.
בדקה ה-65, כדור גובה נשלח לדארן בנט שהתקדם לבדו קדימה אך דייויד ג'יימס יצא והציל את פומפי. דקה אחר כך, קילגלון הפגיז את הקורה ושוב, המארחת ניצלת.
למרות החיסרון המספרי, הקבוצה של גרנט ניסתה לכבוש והפעילה לחץ בדקות מסויימות אך לא הצליחה להגיע להזדמנויות מסוכנות.
דקה 87 - כרטיס אדום לסנדרלנד. דייויד מיילר שנכנס כמחליף 2 דקות קודם הכניס מרפק לפניו של שחקן פומפי וספג אדום מהיר למרות מחאתו.

מיילר סופג אדום 2 דקות לאחר שנכנס (רויטרס) ביתרון מספרי, פורטסמות' לחצה עוד יותר על הדוושה והכדורים חלפו מעל הרחבה של סנדרלנד.
דקה 90+5 - פורטסמות' הישוותה ל-1:1. לאחר שכדורים רבים הוגבהו לרחבה הגיעה קרן קצרה של פומפי ולאחר מכן, ג'יימי אוהרה הגביה כדור לרחבה שבסיומה, דינדאן נגח מ-2 מטרים את השיוויון. 1:1.
פורטסמות': דייויד ג'יימס, ריקרדו רוצ'ה, סטיב פינן (דני וובר, 89'), טל בן חיים, מארק ווילסון, ג'יימי אוהרה, פפה בובה דיופ (קאנו, 75'), חסן יבדה (נאדיר בלהאדג', 77'), אנגלוס בסינאס, פרדיק פיקווין וארונה דינדאן.
טל בן חיים וחבריו בסיום המשחק. תיקו דרמטי (רויטרס) סנדרלנד: קרייג גורדון, ג'ורג' מקארתני, מייקל טרנר, אלן האטון, מת'יו קילגלון, סטיד מלבראנק (בודווין זנדן, 45'), לוריק קאנה, אנדרי ריד (דייויד מיילר,85'), לי קטארמול, דארן בנט (פיל בארדסלי, 89') וקנווין ג'ונס.
74 דקות לתמיר כהן בהפסד בולטון למנצ'סטר סיטי
מנצ'סטר סיטי העפילה למקום הרביעי בטבלה אחרי שגברה על בולטון 0:2 משערים שהבקיעו קרלוס טבס ועמנואל אדבאיור. תמיר כהן פתח בהרכב בולטון ושיחק 74 דקות.


טבס כובש את הפנדל (רויטרס) זה לא היה כוחות מהרגע הראשון והתכולים שלטו במרכז השדה למן שריקת הפתיחה. בדקה ה-31 כבש קרלוס טבס את הראשון לקבוצה של מנצ'יני, כשדייק מהנקודה הלבנה.
בדקה ה-53 היה קרוב הארגנטיני לכבוש את השני שלו אבל הכדור שלו פגש במשקוף. בדקה ה-73 הכפיל עמנואל אדבאיור את התוצאה כשקיבל את הכדור בתוך הרחבה, עצר על החזה ונעץ את הכדור ברשת.

אדבאיור חוגג את השני של הסיטי (רויטרס) במשחקים נוספים, פולהאם הביסה בביתה את ברנלי 0:3. דני מרפי כבש את הראשון בדקה ה-23, דייויד אלם היה עם השני אחרי שמונה דקות ובובי זמורה קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-54. וויגאן וסטוק נפרדו ב-1:1. פול שארנר כבש ראשון לזכות וויגאן בדקה ה-14. טונצ'אי סנלי (74) הישווה.

קרדיט לאתרONE