#1

בצל הפרשה, מנג'ר פורטסמות' שומר על אופטימיות לגבי מאבק ההישרדות ולקראת משחק החוץ הערב מול היונייטד (17:00): "כל עוד יש סיכוי, נמשיך להילחם"

גרנט. ממשיך להאמין בסיכוייה של פומפי

לאחר המבוכה הגדולה שחווה אברהם גרנט בעקבות הפרסום ב"סאן" על כך שהוא המנג'ר שבילה בבית בושת בחודש שעבר, ייצא הישראלי הערב (שבת, 17:00) למשחק חוץ באולד טראפורד מול האלופה מנצ'סטר יונייטד במסגרת המחזור ה-25 בפרמייר-ליג.
גרנט ינסה לשים בצד את הפרשה הלא מחמיאה, אך ספק אם קבוצתו תצליח לצאת עם משהו מהמשחק בתיאטרון החלומות מול המכונה המשומנת של אלכס פרגוסון בהנהגתו של וויין רוני.
לקראת המפגש גרנט נשאר אופטימי: "אני תמיד מאמין. זה כדורגל והכל יכול לקרות. אני לא רוצה לראות אף אחד בקבוצה שלי שלא מרגיש אותו דבר. מנצ'סטר יונייטד קבוצה טובה וכמובן שזה יהיה קשה, אבל אתה תמיד צריך להתמודד עם האתגר בצורה חיובית.


כשהייתי מנג'ר צ'לסי, אף אחד לא הימר עלינו להגיע לגמר ליגת האלופות או להיצמד ליונייטד בקרב על האליפות. הראינו במשחקים האחרונים שאנחנו נותנים הכל והשחקנים שוב יתנו את המקסימום. השחקנים ממשיכים לנסות, הם לא יוותרו ואני ממשיך להתגאות במה שאנחנו עושים. כל עוד יש לנו סיכוי, נמשיך להילחם".
קרדיט לאתר ONE
לכתבה המלאה: http://www.one.co.il/Article/09-10/3...,0/152536.html