#1


"זה המקצוע בו הוא בחר". פרגוסון (צילום: AP)

פורטסמות לא ניצחה באולד טראפורד 53 שנים. גרנט (צילום: רויטרס)

אם לא די בכך שאברהם גרנט היה צריך להתעסק ביומיים האחרונים יותר בביקור שלו בבית בושת מאשר בכדורגל, אם לא מספיקות הצרות הכלכליות והעובדה שהשחקנים שוב לא קיבלו משכורת, אם לא די בעובדה שהיא מדורגת עמוק במקום האחרון בליגה, מחר תתארח פומפי האומללה אצל האלופה הגאה, במקום בו היא לא ניצחה 53 שנים.


לפני המשחק זכה גרנט לתמיכה מפתיעה מאלכס פרגוסון, שהתייחס לצרותיו של האיש עליו גבר בגמר ליגת האלופות ב-2008: "כשרואים מה קורה בפורטסמות חייבים לגלות סימפטיה כלפיו. זה לא מצב קל, ואפשר רק לדמיין כיצד הוא מתמודד איתו. גרנט היה מחוץ לכדורגל במשך שנה וחצי, וזו לא עמדה קלה עבור אנשי כדורגל, כי אתה לא יכול פתאום להיות ראש ממשלה או רואה חשבון או בנקאי. כאיש כדורגל אתה יכול רק לשבת ולחכות למשרה הפנויה הבאה. אבל זה המקצוע בו הוא בחר, ולרוע מזלו כרגע הוא עובר תקופה קשה".


השדים האדומים נראו מצוין נגד ארסנל וניצחו ויממה לפני שצ'לסי תשחק נגד אותם תותחנים, אלכס פרגוסון ושחקניו ינסו לטפס לראשות הטבלה על חשבון הקבוצה שנועלת אותה. ריו פרדיננד מורחק ונמניה וידיץ' עדיין פצוע, אבל ליונייטד יש מחליפים מספיק טובים. אצל גרנט מייקל בראון ופפה בובה דיופ לא ישחקו, אבל מי שעשוי לערוך בכורה הוא הבלם הפורטוגלי ריקרדו רושה.


מרכז ההגנה של האורחת יצטרך להתמודד עם ווין רוני הבלתי ניתן לעצירה לאחרונה ושעליו אמר ריאן גיגס: "הוא מתקרב לקבוצה של השחקנים הטובים בעולם. ראיתם מה הוא עשה בנבחרת ומה הוא עשה בקבוצה. הוא עושה את הדברים שהשחקנים הגדולים בעולם עושים".