#1


"אני רוצה לעשות את העבודה שלי בכדורגל". גרנט (צילום: רויטרס)

תודה לאל שעפתי משם. מונטארי (צילום: רויטרס)

יומיים לפני חזרתה של פורטסמות למגרשים אחרי השבתה ארוכה בגלל מזג האוויר הקשה בדרום אנגליה למשחק מול סנדרלנד בסיבוב הרביעי של הגביע האנגלי מול סנדרלנד בשבת, התייחס היום (חמישי) אברהם גרנט לשמועות הגוברות על העזיבה הצפויה של מרבית מכוכביו בעקבות המשבר הכלכלי הקשה של הקבוצה."אף שחקן לא ביקש לעזוב, להיפך", אמר גרנט. "כל השחקנים הראו מחויבות מלאה. אני מאוד אוהב ומעריך את זה. בדיוק בגלל זה אני מבקש מהפרמיירליג לשקול מחדש את חרם ההעברות שמוטל עלינו. אני יכול לוותר בתירוץ של 'זה לא המצב שחשבתי שיהיה' ולעזוב, אבל אני רוצה לעשות את העבודה שלי בכדורגל. עכשיו חזרנו להתאמן במגרש שלנו והאימונים היו טובים מאוד, אבל אנחנו רוצים לחזור לשחק. הדחיות האחרונות היו מתסכלות עבור כולם, כי אנחנו בענף הזה כדי לשחק, ועכשיו אנחנו לגמרי עם הראש במשחק מול סנדרלנד".


כזכור, נועלת הטבלה עומדת בפני פירוק אפשרי, לאחר שבית המשפט העליון בלונדון דחה את ערעור הקבוצה על הסכום אותו היא חייבת לרשות המיסים הבריטית, שנעמד בכ-7.5 מיליון ליש"ט. אם כל זה לא היה מספיק, הרי שעתה מצטרף צד נוסף לחגיגה, כשאודינזה האיטלקית הודיעה כי היא מתכוונת לתבוע את המועדון הבריטי, בטענה שלא העביר לה את הסכום המלא עבור סולי מונטארי הגנאי.

פורטסמות רכשה את מונטארי ב-2007 תמורת 7 מיליון ליש"ט, אך כלי התקשורת בבריטניה מפרסמים כי היא עדיין חייבת לאילטקים קרוב ל-4 מיליון ליש"ט, שלא שולמו מעולם. "אנו מאשרים כי פנינו לבית המשפט לבוררות בספורט עבור אי התשלום על מונטארי", הודיע דובר אודינזה היום. מונטארי מאז כבר חזר לליגה האיטלקית, והוא משחק כיום באינטר. הבעיות הללו כאמור מצטרפות לשורה של חובות ואי תשלומים של פורטסמות, כשגם תביעתו של סול קמפבל, שטוען כי המועדון עדיין חייב לו כספים, עדיין ממתינה לפתרון.