#1

פעמיים ארסנל בתחילת הקדנציה? לא נעים. קויל (צילום: רויטרס)


אם לפני כמה שבועות מישהו היה מעלה תיאוריה לפיה ארסנל יכולה לתפוס את המקום הראשון בפרמיירליג, ועוד בתקופה כה קצרה, היו מאשפזים אותו. אי שם בסוף חודש נובמבר, היתה צ'לסי רחוקה מהתותחנים ב-11 נקודות, ולא עשתה קולות של עצירה. אלא שמאז המיליונרים החלו לדשדש, ושחקניו של ונגר ניצלו זאת היטב, כשמחר, ניצחון בשני שערים ומעלה יעניק להם (לפחות זמנית) את המקום הראשון. היריבה של הלונדונים הולכת להיראות להם מוכרת, אפילו מוכרת מאוד- השתיים נפגשו רק ביום ראשון האחרון, אז ניצחה ארסנל 0:2, ועתה הן ייפגשו בשנית, הפעם בלונדון, למשחק השלמה (מהמחזור ה-2).


ונגר התייחס לשיפור ביכולת הקבוצה שלו בתקופה האחרונה, ואמר: "הראנו שהתבגרנו. אנחנו יודעים מתי לצאת לקרב, ואיך לשים את הכדור על הדשא. כרגע ישנו טרנד בליגה שגורם לנו להאמין, אבל אנחנו חייבים לספק יכולת נהדרת בכל משחק מעתה והלאה". התותחנים יקבלו בחזרה את תיאו וולקוט, אבל ייאלצו להסתדר ללא ארון רמזי ופראן מרידה הפצועים.
בבולטון היו מעדיפים לראות יריבה אחרת מאשר ארסנל, במיוחד אחרי שהפסידה לה רק לפני שלושה ימים. עם זאת, בקבוצה לא מורידים את הראש, ומאמינים שאפשר להוציא נקודות, גם בלונדון. "חשבתי שהיו לנו הרבה דברים טובים במשחק ביום ראשון", אמר קווין דייויס. "יצרנו הרבה הזדמנויות להבקיע, אבל לא היינו מספיק מדוייקים מול השער כפי שהם היו". דייויס המשיך ואמר: "ארסנל היא קבוצה מצויינת ולמרות שהם שיחקו טוב, הגבלנו להם את ההזדמנויות". בולטון תהנה מהרכב מלא יחסית, מלבדו של דן שיטו, שנמצא עם נבחרתו באליפות אפריקה.