#1

פרמייר-ליג: הכחולים רמסו, בעוד השדים האדומים גברו 0:3 על ברנלי. ליברפול סיימה ב-1:1 מאכזב מול סטוק. המשחק של פורטסמות' מול בירמינגהאם נדחה.
הסטטוס-קוו בפסגת הפרמייר-ליג בין המוליכה צ'לסי, לשניה בטבלה, מנצ'סטר יונייטד נשמר אבל איזה הבדל ביכולת. הכחולים של קרלו אנצ'לוטי טיילו הערב (שבת) ל-2:7 בבית מול סנדרלנד ללא דידייה דרוגבה, מייקל אסיין וסלומון קאלו.
החגיגה בסטמפורד ברידג' התחילה בדקה ה-8, אז ניצל אנלקה כדור עומק של מיכאל באלאק וכבש את הראשון. מבצע אישי נהדר של פלורן מאלודה שכידרר ממחצית המגרש עד לשער 10 דקות לאחר מכן הסתיים בשני של צ'לסי. אשלי קול סיים את הכדור הארוך של ג'ון טרי ברשת בדקה ה-22 ועשה 0:3.
עוד לפני המחצית ניצל פרנק למפארד אסיסט של אשלי קול כדי להבקיע את הרביעי. בדקה ה-52 הפך באלאק לכובש החמישי של צ'לסי, כשנגח פנימה ממסירה של ג'ו קול.
מסכת השערים לא נגמרה שם ואקס צ'לסי, בודווין זנדן, צימק לזכות סאנדרלנד. אנלקה כבש את השני שלו והשישי של צ'לסי בדקה ה-65 אחרי טעות של זולטן פולופ. למפארד קינא באנלקה והוסיף עוד שער בדקה ה-90, כאשר דארן בנט חתם ערב מהנה לכל מי שהגיע לאיצטדיון הביתי של צ'לסי.
קרדיט לאתר ONE
לכתבה המלאה: http://www.one.co.il/Article/09-10/3,5,64,0/151300.html