#1

- הWWE תיכננו להקפיץ את בריאן דניאלסון כבר בחודשים האלו לECW ולדלג על FCW, אך בריאן הרגיש שהוא עדיין חלוד והוא יעשה השבוע את הדביוט שלו בFCW . עדיין, דניאלסון מופיע בWWE אך בקרבות חושך כדומה נגד צ'אבו גאררו בראו האחרון

- הדירוג של סופרסטארס בחמישי האחרון היה 0.8

- בטיסטה ישחק בסרט כשחקן ראשי . הוא ישחק בתפקיד מלך ששמו מייקל . הסרט יתחיל להצטלם בפברואר . בנוסף ישחקם עם בטיסטה RVD וקינג דאדי V .

- הדירוג של השידור חוזר של האימפקט מה4.1 היה 0.9

- מה יקרה בג'נסיס ?! הרבה אנשים מאחורי הקלעים של TNA לא מבינים מה קורה, למה נקבע רק קרב אחד כאשר הPPV בסך הכל עוד 8 ימים . מה שאומר שיש עוד אימפקט אחד ! . איך יצליחו לקבוע 4-5 קרבות באימפקט אחד ? בואו נצפה להפתעות

- (בלבן)

האיש שגילח את ראשו בSD האחרון היה מתאבק מOVW . שמו הוא נייט, לאחר קטע זה הוא חתם עם הWWE על חוזה .

- במידה ואתם צרפתים או דוברי צרפתית כנראה החסרתם פעימה כאשר המיז אמר למאריס בצרפתית : אני האומנם הומו, אבל את רוצה אותי . לא בטוח למה הוא התכוון אבלל

- מכירת הכרטיסים להיכל התהילה (HOF) תתחיל ב16 לינואר (שבת הקרובה) .

- סטיבי "דר מוות" ווילאמס ז"ל צורף על ידי הWWE.COM לWWE ALUMNI .

- הGH לשעבר, מריה מנונס דיברה על חזרתו של בראט הארט ועל TNA אימפקט ואמרה :
" היה נהדר לראות שוב את בראט הארט חוזר להאבקות !! וינס ידע איך לפתוח לו את הבטן XDD . היא גם אמרה שהיא ממש בכתה ובכל פעם שבראט פתח את הפה היא התרגשה " .

היא דיברה גם על האימפקט ואמרה : " אני לא צופה קבועה באימפקט אבל החזרת NWO הייתה גדולה !! אני ממש מבסוטית מכך שיש שוב תחרות האבקות " .

- רוזה מנדס פתחה טוויטר חדש, הWWE אישרו את זה

- אמש חגג כריס מאסטרס, מתאבק WWE ורוסטר ראו יום הולדת 27 . מזל טוב

- הWWE יתחילו להכריז על משתתפי הראמבל כבר בראו/סמאק וECW הקרובים . הם צפויים לעשות קרבות העפלה למתאבקים . הם אמרו שתהיה הפתעה גדולה בקרבות העפלה וייתכן שלא נראה סופרסטאר כלשהו בראמבל המסורתי .

- הWWE מודאגים לגבי הראמבל הקרוב עקב משחק הוקי שייתקים בין נבחרת קנדה נגד נבחרת ארה"ב, 2 קהלי היעד הכי גדול שלהם (גם בגלל בראט ודיניסטי) . יש דיבורים על להעביר את הPPV לשני ולדחות את ראו, בכל מקרה הם מנסים למשוך הרבה סופרסטארי עבר ביניהם הבולט במיוחד הוא בוקר טי . ייתכן ונראה כמעט כמו כל שנה מתאבקי עבר כמו ג'ימי סנוקה, ריקי סטימבוט וכו' .

- DJ גבריאל שוחרר מהWWE . אחרי שהגיע לWWE משנת 2006 השתלב השנה בECW וכמעט ולא הופיע . כרגע ההתבלטות אם היא לפטר אותו סופית או להוריד אותו לOVW וFCW כמו שעשו עם קורט הוקינס . כרגע DJ גבריאל הוצא מרוסטר של ECW על ידי WWE.COM

- ככל הנראה סטיבי "דר מוות" וויאלמס יכנס לHOF השנה . . בנוסף סטו הארט כנראה גם יכנס, וינס דיבר על כך גם בראו האחרון .

- מייקל קול טעה (שוב ) בראו האחרון כאשר אמר שהדפיקת מונטריאול נערכה ב7 לנובמבר 1997 כאשר במקור היא נערכה ב9 לנובמבר 1997 .

- ע"פ ראיות המשטרה נתפס ג'ף הארדי, מתאבק הWWE לשעבר וTNA בהווה בביתו מחזיק כ262 גלולות, 180 ויקודין (משככי כאבים) 55 ליטר של סטרואידים אנבוליים וכמות לא קטנה של משקעי קוקאין ואבקת סמים למיניהם .