#1

הוקלט שבועיים לפני!

קרב 1: ג'נריישן מי (יאנג באקס) נגד MCMG
מנצחים: ג'נריישן מי אחרי קרב טוב.

קורט אנגל בזירה עושה פרומו על הקרב בג'נסיס נגד AJ סטיילס על אליפות העולם ואז AJ מגיע ואומר לו שבג'נסיס זה יהיה הטייטל שוט האחרון שלו ב2010 ואז האיש במסכה מגיע ותוקף את AJ סטיילס ואז רואים שזה טייסון טומקו!

אנג'לינה לאב ישבה בקהל ואז הביטיפול פיפל באו וחיבקו אותה.

קרב 2: אוסום קונג והאמדה נגד מדיסון ריין וולווט סקיי בקרב לא על התואר!
מנצחות: אוסום קונג והאמדה,אחרי הקרב אנג'לינה לאב באה לבדוק את מדיסון ריין אבל אז תוקפת את כולם וולווט סקיי בוכה!

מאחורי הקלעים AJ סטיילס מגיע למשרד של אריק בישוף ומחפש את האלק הוגאן ובישוף שואל אותו אם הוא יכול לעזור לו. נקבע למאוחר יותר: AJ סטיילס נגד טייסון טומקו על אליפות העולם!

JB נכנס למשרד של בישוף ומחפש תשובות על מיק פולי ובישוף מאשים את פולי שהוא הרביץ לJB ובישוף מאיים על JB שהוא יפטר אותו!

ביר מאני בזירה עושים פרומו על סקוט הול,שון וולטמן וקווין נאש. הם אומרים שבג'נסיס הם רוצים קרב נגד נאש והול ובישוף אומר שהוא יחשוב על זה.

ואל וניס נכנס ועומד ליד הזירה והוא אומר שהוא הביא איתו לTNA את כישורי הסרטים שלו וזה מה שTNA צריכים. ואז כריסטופר דניאלס בא ואומר לו שיש לו רעיון לסרט ואז תוקף אותו הסגמנט נגמר בזה שוניס תוקף בחזרה את דניאלס.

קרב 3: מאט מורגן והרננדז נגד ביר מאני
מנצחים: הקרב נגמר ללא הכרעה אחרי שרוב טרי מהבריטיש אינווייז'ן תקף את הרננדז. וולטמן,הול ונאש מגיעים ותוקפים את ביר מאני. ואז באים מלא אנשי אבטחה ושופטים אבל גם הם חוטפים מכות. ואז מגיע אריק בישוף ואומר לביר מאני שייזהרו במה שהם מבקשים.

בישוף מגיע בחזרה לזירה ומבקש מהצופים לחייך ולעשות אותו שמח ולקבל את 3 החברים שלו: נאש,וולטמן והול. הוא אומר שבשבוע שעבר הם תקפו את מיק פולי והשבוע את ביר מאני. נקבע לג'נסיס: ביר מאני נגד סקוט הול וקווין נאש.

קרב 4: סמואה ג'ו נגד דזמונד וולף (הפופ דינארו בשולחן השדרים)
מנצח: דזמונד וולף.

מאחורי הקלעים לימוזינה מגיעה ויוצא ממנה ריק פלייר!

ליטאל קונסקוואנסס מגיעים לקרב שלהם אבל בובי לאשלי מגיע ותוקף אותם. ואז קריסטל ולוקחת מיק' ואומרת לאריק בישוף שעד שהיא לא תקבל פגישה עם האלק הוגאן,לאשלי יחסל את כל הרוסטר של TNA!


קרב 5: טים 3D נגד ליטאל קונסקוואנסס
מנצחים: טים 3D אחרי קרב קצר.

באבה ריי לוקח מיק' ואומר שטים 3D היו בשבוע שעבר בניו ג'אפן (ארגון האבקות) ואז הם מעליבים את הנאסטי בויז ואומרים שהם הורסים את חדרי ההלבשה. הם אומרים שהם הולכים לחסל את הנאסטי בויז!

מאחורי הקלעים ג'ף ג'ארט נכנס למשרד של בישוף והוגאן. הוא אומר שהוא לא מרוצה ממה שקורה לTNA. ג'ארט אומר שאין בTNA טאלנטים,וזה תמיד היה רק הוא. ג'ארט מאיים לתבוע אותם ואז בישוף קוטע אותו.

ריק פלייר מצטרף לטאז ולמייק טנאיי בשולחן השדרים.

מיין איבנט: טייסון טומקו נגד AJ סטיילס (א') על אליפות העולם!
מנצח: AJ סטיילס,אחרי הקרב טומקו תקף את AJ אבל אז גורט אנגל שצפה בקרב בצד הזירה מציל