#1

התכנית נפתחת עם בטיסטה בזירה והוא אומר שלמרות שויקי גאררו ניסתה בשבוע שעבר לתקן את מה שעשה ריי מיסטיריו,היא לא הGM של התכנית והקרב שלו נגד ריי מיסטיריו לא יתקיים. בטיסטה קורא לטדי לונג לצאת החוצה אבל במקומו יוצא ריי מיסטיריו ואומר לו שאם הוא רוצה אז הקרב ביניהם יתקיים הערב!

קרב 1: דולף זיגלר נגד קיין
מנצח: דולף זיגלר בספירת חוץ.

מודיעים שיותר מאוחר CM פאנק הולך להציל מישהו מהקהל!

מאחורי הקלעים מישל מק'ול,ליילה ובת' פיניקס צוחקות על "פיגי ג'יימס". מישל וליילה מתנצלות לבת' פיניקס על מה שקרה בשבוע שעבר ואז בת' אומרת לליילה שיש להן קרב הערב ושתתחיל להיות רצינית.

מאחורי הקלעים כריס ג'ריקו אומר להארט דיינסטי שייתכוננו לעשות אימפקט,ואז הם אומרים שמה שקרה לבראט הארט בRAW השבוע היה בושה!

קרב 2: קריים טיים וR טרות' נגד כריס ג'ריקו וההארט דיינסטי
מנצחים: כריס ג'ריקו וההארט דיינסטי.

CM פאנק ולוק גאלווס מגיעים לזירה כדי להציל מישהו מהקהל. פאנק בוחר מישהו מהקהל ושואל אותו אם הוא מוכן להינצל. והוא אומר לו שהוא חושב שכן ופאנק שואול אותו האם הוא מוכן לעצור, כן או לא?! האיש אומר שהוא מוכן לעצור. ואז פאנק אומר לו בסדר אבל יש רק עוד דבר אחד שהוא צריך לעשות כדי להפוך להיות סטרייט אדג' וזה לגזור את השיער שלו. האיש מהקהל בהתחלה לא מסכים אבל בסוף הוא מסכים ואז לוק גאלוס הוציא מכונת גילוח וגילח לו את הראש!

קרב 3: לוק גאלווס נגד מאט הארדי
מנצח: לוק גאלוס.

מאחורי הקלעים טדי לונג מדבר עם מריה על זה שהיא מצטרפת לקאסט של "המתמחה סלבס" (התכנית של דונאלד טראמפ) ואז ויקי גאררו באה ואומרת שגם לא הציעו להיות חלק מהקאסט אבל היא עסוקה מדי. ואז היא אומרת למריה שבגלל שהיא טופ דיווה אז שתמכור מוצרים בשביל הWWE בתכנית. ואז קאלי וראנג'ין סינג' מגיעים ואומרים לויקי גאררו שהמבנה גוף שלה מזכיר פרה (חחח).


קרב 4: בת' פיניקס נגד ליילה
מנצחת: בת' פיניקס,אחרי הקרב מישל מקול תקפה את בת' ואז מיקי באה והצילה אותה ואז בעטה בה!

מאחורי הקלעים יש ראיום עם האלוף הבין יבשתי דרו מקנטייר ואז ג'ון מוריסון בא ואומר לו שבשבוע שעבר הוא רימה כדי לנצח אותו ואז מוריסון תוקף את מקנטייר!

קרב 5: בטיסטה נגד ריי מיסטיריו קרב N1C לאליפות העולם של הקברן ברויאל ראמבל!
מנצח: אף אחד, הקרב הסתיים ללא הכרעה בגלל שהאורות נכבו ושהם חזרו גם בטיסטה וגם ריי מיסטיריו היו מעולפים בזירה!