#1

יש דיבורים בWWE להפסיק את גימיק הGH של ראו ולהביא לראו GM קבוע.

יש הרבה דיבורים בWWE על לעשות פייס טרן לטד דיביאסי. ההדלפה שהWWE עשו בשבוע שעבר מוכיחה שזה כן יקרה. יש דיבורים שדיביאסי ידיח את רנדי מהרויאל ראמבל וכך יעשה הפייס טרן שלו. בחודשיים שלפני רסלמניה הוא יהיה בפיוד עם רנדי שיגמר בקרב ברסלמניה ואז ימשיך לקריירת יחידים.

ג'ון סינה הוא המתאבק החמישי שיש לו הכי הרבה ימים כאלוף הWWE-יש לו 836 ימים כאלוף.

מישל מקול לא מתאבקת הרבה בזמן האחרון בגלל שעדיין יש לה בעיות עם הברך שלה.

לפי מספר מקורות מTNA סקוט הול, שון וולטמן, אורנלדו ג'ורדן ושון מורלי עבדו ביום שני האחרון באימקפט ללא חוזה.

TNA ביקשו מקבוצת מעודדות להיות בקהל ביום שני בשביל שזה יראה טוב במצלמה.

רוקסי תהיה מחוץ לזירה במשך חודש בגלל פציעה בקרסול.

השיר שהאלק הוגאן נכנס איתו ביום שני נקרא "NWO, Only Way To Go". את השיר ניתן למצוא במשחק Thunder של הפלייסטיישן 1.

לפי הדיווחים, ריק פלייר עם התפקיד שלו בTNA, אבל הוא אמר שהוא לא רוצה לחזור לזירה מיד. אנשים בTNA אומרים שברגע שהתוכנית נגמרה פלייר עשה את מה שהוא תמיד עושה בסוף כל תוכנית-הלך לבר.

היה הרבה היטים על שון וולטמן (X פאק) בגלל שהגיע באיחור להקלטות של אימפקט ביום שלישי האחרון.


קיפ ג'יימס וסקוט סטיינר היו מאחורי הקלעים בהקלטות אימקפט ביום שלישי. השניים נפגשו עם מנהל הטלאנטים טרי טיילור כדי לדבר על העתיד שלהם עם החברה. לפי מה שנאמר, העתיד של סטיינר וTNA נמצא בסימן שאלה כבר מספר חודשים. לגבי קיפ, לפני מספר שבועות החלו שמועות שהוא פוטר מהחברה.

כרגע לא ידוע מה זה אומר, אבל הWWE קבעו מספר קרבות להאוס שואוס של ראו בחודש מאי בין טריפל H, ג'ון סינה ואדג'. למרות שזה לא יכול להגיד הרבה על התוכניות לגבי האליפות, כנראה שאדג' יעבור לרוסטר ראו בדראפט. יש דיבורים שהדראפט יתקיים שוב לאחר רסלמניה וכנראה נראה את אדג' חוזר לראו.

ריקי סטימבו הבן הגיע לטמפה פלורידה ובקרוב הוא יתחיל להתאמן בFCW. בריאן דניאלסון יעשה את הדביוט בFCW בהקלטות התוכנית ביום חמישי הבא.

לפי מה שזה נראה אדג' כן יחזור לWWE ברויאל ראמבל. אם הוא יחזור בראמבל או לא זה לא בטוח אבל כנראה שכן והוא צפוי להתחיל פיוד עם כריס ג'ריקו שיוביל לקרב ברסלמניה. JR אמר באחד הבלוגים שלו השבוע שאדג' כנראה יתאבק ברסלמניה.