#1


"במחצית השנייה התחלנו לשמור יותר טוב". גרשון (צילום: ברני ארדוב)

"יכול להיות שהפציעות השפיעו עלינו". פניני (צילום: ברני ארדוב)

"אנחנו חושב שהיינו יותר טובים", אמר פיני גרשון אחרי המשחק. "היו כמה זריקות שהחטאנו, גם מהעונשין. וההפרש הוא פחות או יותר מה שצריך להיות. אחת המטרות הייתה להביא אותם לאיבודי כדור, והצלחנו בזה. במחצית הראשונה האחוזים שלהם היו טובים מדי בתוך הצבע. אחת הסיבות לכך שבאנו עם שניים וחצי גבוהים. במחצית השנייה התחלנו לשמור יותר טוב".


על ההצגה של צ'אק איידסון, שקלע 23 נקודות, אמר גרשון: "צ'אק היה הרבה יותר טוב ממה שציפיתי, יחסית לאיך שהוא מרגיש. הוא לא התאמן הרבה בעשרת הימים האחרונים. אני לא חושב שהוא צריך להוכיח את היכולת שלו. אני מרוצה מזה שביום שאנדרסון היה חולה, והוא ביקש לשחק, רביב ופניני נותנים משחק טוב, זה חשוב. סך הכול יש לנו שני שחקנים על כל תפקיד".


על יכולתו של רביב לימונד, שפתח בחמישייה במקום אנדרסון, קלע שמונה נקודות מהירות ונעלם בהמשך, אמר גרשון: "רביב מוסיף לנו המון גם הגנה וגם בהתקפה. הוא קולע באחוזים טובים עד עכשיו. יש לו עוד דברים לשפר. הוא כבר הוכיח שהוא יכול לשחק ביורוליג, כשהוא שיחק בצרפת הוא עשה 11 נקודות בממוצע. לאט לאט הוא מוריד את כמות איבודי הכדור".


לימונד עצמו אמר: "זה תמיד טוב לשחק ולנצח. אני שמח שקיבלתי קרדיט אני מקווה שנמשיך לנצח, זה הכי חשוב. קודם כל אני חושב שעדיך שזה ייפול על כמה שחקנים ולא על אחד או שניים. יש לנו כמה שחקנים טובים שבכל יום נתון מישהו אחר יכול להצטיין".


גיא פניני הוסיף: "זה טוב שברגע נתון כל אחד יכול לקלוע. היום כל פעם מישהו אחר עלה מהספסל ושינה את הקצב. למשחקים הבאים בטופ 16 אנחנו צריכים להשתפר, ונעבוד ונשחק יותר טוב. יכול להיות שהפציעות השפיעו עלינו והיינו קצרים בתוך הצבע, אבל זו לא סיבה לשחק ככה שלושה רבעים. אני שמח שבסוף עשינו את ההתאמות והפוש האחרון".
מאמן רומא, מתאו בנוצ'יאולי, אמר: "כדורסל זה משחק שצריך לשחק אותו 40 דקות, בטח כשמשחקים ביורוליג, כשאם עושים טעות אז נענשים. במשחק הזה שיחקנו רק 20 דקות, אנחנו חייבים להשתפר, החל ממחר אנחנו נתחיל להשתפר. אין לנו שינויים מתכוננים בסגל, אף שחקן בעולם לא ישפר אותנו, אנחנו צריכים לעבוד קשה יותר. יש לנו סגל טוב עם שחקני נבחרת. אם מכבי יישחקו ככה במארוסי וינצחו שם, ואנחנו ננצח בלובליאנה, אנחנו נעלה. עדיין לא הודחנו, ועדיין יש לנו סיכוי. עד לפני שבועיים היינו בתחתית הליגה האיטלקית, אנחנו צריכים לעבוד צעד צעד ולהתקדם הלאה".