#1

עוד על הסיפור של ג'ף הארדי בTNA:

-היום הבית משפט בצפון קרוליינה אמרו שיש להם מספיק עדויות וממצאים כדי להרשיע את ג'ף הארדי.
כזכור, לג'ף הארדי צריך להיות שימוע בבית המשפט על הסמים שמצאו בדירתו בספטמבר 2009. השימוע יתקיים ב27 בינואר.
בית המשפט לקח את התיק הזה לשלב חמור יותר מבית משפט מחוזי לבית המשפט העליון! כנראה שיש ממצאים חזקים נגד הארדי.

-ג'ף הארדי עכשיו מתאבק ועובד רישמי של TNA! והוא יעבוד בלוח זמנים רגיל שכולל הופעות בTV ובPPV, הוא לא יעבוד בהופעות של האוס שואו בגלל שהארדי לא רוצה לוח זמנים צפוף של הרבה נסיעות.

-הסיבה המרכזית שג'ף הארדי חתם בTNA ולא נשאר לWWE זה בגלל שהארדי רוצה לוח זמנים יותר חופשי ממה שהיה לו בWWE, הוא אמר שנמאס לו לנסוע כול הזמן וגם בגלל הלוח הזמנים הצפוף שיש למתאבקי WWE.

-TNA מתכננים לעשות פיוד קצר של חזרה של הארדי לTNA מול הומסייד, כזכור באימפקט האחרון הארדי חזר והוא והומסייד נכנסו לבראול בינהם. הומסייד אישר את זה בתוכנית רדיו שנקראת "מיד אחרי ההאבקות".

-ג'ף הארדי ביום שני בבוקר לפני הTNA VS RAW טס לאורלנדו לפגוש את האלק הוגאן ודיקסי קרטר והיה איתם בפגישות לאורך היום. הם הופתעו מאוד כשג'ף אמר שהוא לא רוצה חוזה איתם ואחרי אימפקט הארדי כן ביקש חוזה אם TNA.

-לפני כמה שבועות ג'ף הארדי כן הסכים לחזור לWWE בשביל לסיים את הפיוד אם CM פאנק בהופעה גדולה ברסלמניה 26, הרבה מאוד אנשים הופתעו בWWE מעצם העובדה שג'ף בסופו של דבר הופיע באימפקט, עדיין אין תגובה מוינס מקמהן.
בסופו של דבר הארדי חתם אם TNA חוזה לטווח קצר, אולי של רק כמה חודשים בודדים (יש תקווה למעריצי WWE).

-ג'ף הארדי הורד מסירטון הפתיחה של WWE, אפשר להבחין בזה בפרק האחרון של ECW מאתמול. במקומו שמו את קופי קינגסטון, ריק פלייר לעומת זאת עדיין מופיע בסירטון הפתיחה.

-יש שמועות חזקות שגרגורי הלמס הידוע בתור הוריקן בWWE רוצה להישתחרר מיידית מהחוזה שלו בWWE. אין עדיין הרבה מידע על זה (לא אומרים כלום על זה שמאט הארדי רוצה להישתחרר מהחוזה שלו מWWE).

הרייטינג הסופי!:

-הרייטינג הסופי של אימפקט האחרון עשה 1.5, הפעם הראשונה שTNA משיגים כזה רייטינג מכובד, הישג אדיר מבחינתם.
התוכנית הסתיימה אם 2.2 מיליון צופים.

-הרייטינג הסופי של RAW האחרון עשה רייטינג של 3.6, אותו רייטינג שהיה שבוע שעבר. התוכנית הסתיימה אם 5.6 מיליון צופים.

חדשות TNA רגילות:

-TNA מתכננים לעשות פיוד בין הנסטי בויז לצוות 3D.


-במהלך השבוע הזה פרנקי קאזריאן (סואיסייד) יתחתן אם טרייסי ברוקס! מזל טוב.

-המנכ"לית של TNA, דיקסי קרטר כתבה בטוויטר שהיא מודה לכול המעריצים של TNA ושהיה להם את התוכנית הכי טובה שלהם עד עכשיו ושבTNA מאוד שמחים מהרייטינג שהם קיבלו.

-ג'ים קורנט שעבד בעבר גם בWWE וגם בTNA פירסם וידאו בלוג על דעותיו מTNA VS WWE (הוא די שלילי בוידאו, כדי לראות חחח): http://whosslammingwho.podomatic.com/

-לפי בדיקות שערכו ג'ף ג'ארט לא קרא את התסריט שנכתב לו להגיד באימפקט האחרון וזה הוציא את האלק הוגאן די היל בסטגמנט שלהם. וזה לא אמור להיות בגלל שלפי הסטוריליין דיקסי קרטר,מיק פולי, ג'ף ג'ארט והאלק הוגאן אמורים להיות פייסים והוגאן לא צריך להיות היל בתקופה הקרובה.

-נאמר שהאלק הוגאן היה לחוץ מאוד מאחורי הקלעים באימפקט האחרון, לפני שאימפקט עלה לאוויר הוגאן כינס את כול הרוסטר של TNA להדרכה בקשר לערב החשוב שהיה. וינס רוסו ירד מהתפקיד של הבוקר והכותב הראשי של TNA אבל הוא עדיין כותב ומנהל את ענייני המאחורי הקלעים הראשי.

-הוגאן ובישוף עדיין מנסים להחתים שמות גדולים שיגיעו לTNA, בינתיים הפגישות העיקריות הם אם מר. קנדי וRVD, יכול להיות שנראה אותם כבר בג'נסיס או בפרקים של אימפקט אחרי ג'נסיס.