#1

-טומי דרימר עידכן אתמול את הטוויטר שלו בנושא של הWWE VS TNA מאתמול, הוא כתב:
"וואו ב9 בערב נקלעתי למצב שלא ידעתי מה לראות, את חברי הNWO באימפקט או את HBK וברט הארט בRAW, זה ממש כיף להרגיש כמו אוהד האבקות".

-היום בבוקר לפי השעה 12 בבוקר TNA הייתה החיפוש הכי חם בכול מנועי החיפוש של האינטרנט, השמות שחיפשו הכי הרבה במנועי החיפוש היו "ג'ף הארדי TNA", "הביוטיפול פיפול" ו"האלק הוגן". היו גם חיפושים חמים ברשת בשמות של "אורלנדו ג'ורדן" ו-"ואל וניס".

-בעקבות חזרתו של ג'ף הארדי לTNA השם "TNA" בטוויטר היה החיפוש הכי פופולארי אתמול. זה גם הוזכר על ידי טאז ומייק טניי אתמול באימפקט.

-זה סופי! ג'ף הארדי חתם היום על חוזה רישמי אם TNA להרבה זמן! אתמול הארדי תיכנן להופיע רק חד פעמי בשביל טובה לחברו שאנון מור אבל עכשיו הארדי החליט להיות הרבה זמן בTNA והיום בבוקר TNA והארדי חתמו על חוזה לזמן ארוך.
כול העניין נראה לא ברור, כי הארדי בעצם דופק את WWE וWWE נתנו לו להיות מאיין אוונטר ולזכות באליפויות עולם והוא דווקא היה ביחסים טובים אם וינס והWWE, עוד פרטים על זה יהיה במהדורות הבאות.

-המתאבקים שעשו דביוט/חזרו אתמול בפרק ההיסטורי של אימפקט היו: סקוט הול ושון וולטמן (X-פאק), ג'ף הארדי, ריק פלייר, האלק הוגן, אריק בישוף, אורלנדו ג'ורדן, ואל וניס, שאנון מור והנסטי בויז!

-היום TNA מקליטים את הפרק הבא של אימפקט כרגיל באימפקט זון באורלנדו, פלורידה. הפרק ישודר שבוע הבא בלוח זמנים הרגיל ביום חמישי.

-החורף פגע באורלנדו ביוניברסל סטודיו איפו שכול הלוקר רום של כול המתאבקים ועכשיו קר שם כי אין מיזוג חם.

-בינואר 14 ישודר הפרק הראשון של "TNA אפיקס" את הפרק ינחה קורט אנגל.

-היו מאות אנשים שחיכו מחוץ לאימפקט זון בגלל שלא היה מקום בפנים, זה היה פעם ראשונה שדבר כזה קורה אבל כולם יודעים שזה בגלל הפרק המיוחד של TNA.

-מאחורי הקלעים אתמול, היה הרבה התרגשות אבל גם הרבה פחד בקרב המתאבקים הצעירים כי הם חששו שלא יהיה בשבילם מקום בTNA יותר.

-אחרי אימפקט היה מסיבת עיתונאים ובראשם היו דיקסי קרטר, אריק בישוף והאלק הוגן והם דיברו על כול הנושא של לקחת את TNA לשלב הבא ומה הוביל לבישוף והוגן לחתום בTNA וכו'...

-נקבע לPPV ג'נסיס קרב זוגות בין הרננדז ומאט מורגן נגד הבריטיש אינווז'יון על אליפות הזוגות.

-ספויילרים לפרק הבא של אימפקט!:

*אנג'לינה לאב תחזור לTNA בהקלטות של אימפקט היום, בנוסף היאנג באקס (טאג טים צעיר ומוכשר מאוד, הם מזכירים את ההארדי בויז כשהם היו צעירים יותר) יהיו נגד אלכס שלי וכריס סבין בקרב זוגות.

*אתמול באימפקט, סקוט סטיינר היה מאחורי הקלעים. למרות שהוא פצוע הוא ישתתף בהקלטות אימפקט הערב. המאיין אוונט בג'נסיס עדיין יהיה קורט אנגל נגד AJ סטיילס על אליפות העולם, הסיבה לזה תהיה היום בהקלטות.