#1

האנשים שחזרו/עשו דביוט בTNA באימפקט הזה היו: ג'ף הארדי,ריק פלייר,האלק הוגן, אריק בישוף, הנסטי בויז, שאנון מור,אורלנדו ג'ורדן, סקוט הול ושון וולטמן הידוע בתור X-פאק!


-בובה דה לוב ספונג' בא לשולחן השדרנים והוא ישדר ביחד אם טאז ומייק טניי.

-הקרב הראשון היה הסטיל אסיילום בין מתאבקי הX דיוויז'ן, במהלך הקרב המוזיקה של ג'ף הארדי הושמעה באימפקט זון וג'ף הארדי יצא ונלחם מול הומסייד באסיילום ואז עלה על הגג של האסיילום וחגג שם, הקהל פשוט השתגעה. היו מלא פופים להארדי.

-רואים את הלימוזינה של האלק הוגן מגיעה לאימפקט זון.

-כריסטי האמי מראיינת את קווין נאש מאחורי הקלעים, והוא אומר שהוא נהנה יותר עכשיו מכיוון שהוא מרוויח יותר כסף, ושהאלק הוגן לא בא לבד לTNA.

-ODB ניצחה את טארה בקרב על אליפות הנשים באמצעות רמאות, אחרי הקרב טארה עשתה לODB את הפינישר שלה ואז היא שמה את הטרנטולה שלה על ODB.

-בהפתעה פתאום רואים את ריק פלייר מאחורי הקלעים ואז הוא נכנס ללוקר רום של AJ סטיילס.

-מאחורי הקלעים מיק פולי מנסה להיכנס לאימפקט זון אבל השומרים לא נותנים לו.

-בובי לאשלי וקריסטל באים לזירה ואומרים שנמאס להם שהם לא מקבלים כבוד בTNA, ואז קריסטל אומרת שהיא ובובי רוצים להיתפטר מTNA!

-רואים את הלימוזינה של האלק הוגן, ואז יוצאים ממנה סקוט הול ושון וולטמן! והם בדרך לאימפקט זון.

-האלק הוגן סוף סוף עושה את הדביוט שלו, כשהוא נכנס אם המוזיקה שלו הוא קיבל הרבה פופים, במהלך הדיבור של האלק באים סקוט הול ושון וולטמן לזירה ואז האלק התווכח אם הול וולטמן וזה גרם לקווין נאש לצאת לזירה ואז הוא הצטרף לוויכוח אם הול וולטמן ואז אריק בישוף עושה את הדביוט שלו ובא לזירה ואומר לארבעתם שהם יקבלו את הפוש הנכון ברוסטר ואז הוא אומר שהגיע הזמן לשנות את TNA. בסוף, נאש הול וולטמן עוזבים את הזירה ובישוף והוגן נשארים בזירה.

-רואים את סטינג מאחורי הקלעים מסתכל בטלוויזה על הסטגמנט שהיה כרגע.

-אוסום קונג והאמדה ניצחו את סריטה וווילד כדי לזכות באליפות הזוגות לנשים.

-מיק פולי עוד פעם מנסה להיכנס לבניין ואז רואים את הנסטי בויז (היה טאג טים פופולארי בWCW).

-מאט מורגן והרננדז ניצחו את דר. סטיבי ורייבן בקרב קצר על ה1# לאליפות הזוגות בג'נסיס.

-כריסטי האמי מראיינת את הפופ דנג'אלו דינרו על הקרב שלו נגד דזמנד וולף ואז פתאום אורלנדו ג'ורדן בא ועשה את הדביוט שלו ודינרו לא מרוצה שג'ורדן הפריע לו.

-דנג'אלו דינרו ניצח את דזמנד וולף בקרב טוב.

-מאחורי הקלעים רואים את המוטור סיטי מאשין גאנס על הריצפה, מישהוא הכה אותם. אחר כך רואים את ריינו פצוע מאחורי הקלעים.

-מאחורי הקלעים JB מראיין את AJ סטיילס על הקרב שלו נגד קורט אנגל בג'נסיס אבל אז אריק בישוף בא ואומר לסטיילס שהוא יצטרך להגן על האליפות שלו נגד קורט הערב!

-ג'ף ג'ארט בא לזירה ומדבר על ההיסטוריה של TNA ושהוא התחיל אותה ב2002, ואומר שהוא גאה שTNA הצליחה להילחם נגד RAW הערב, ואז האלק הוגן מפריע לו ואומר לו שנכון שהוא שלט בTNA בעבר אבל היום האלק הוגן ואריק בישוף שולטים בTNA ושלג'ארט אין יותר כוח להיות מנהל בTNA.

-כריסטי האמי מראיינת את דניאלס אבל אז רואים את מיק פולי נכנס בכעס לאימפקט זון והוא מחפש את האלק הוגן.

-מאחורי הקלעים רואים את ג'ף הארדי ושאנון מור מדברים ביניהם על הערב הזה.

-סמואה ג'ו ניצח את אבייס בקרב רצחני אחד נגד השני, במהלך הקרב רואים את סטינג במסך הגדול וזה משך את תשומת ליבו של אבייס ואז סמואה ג'ו עשה עליו קוקאינה קלוץ' ולאבייס לא הייתה ברירה אלא להיכנע.

-מאחורי הקלעים, קריסטל רבה אם אריק בישוף על המצב של לאשלי בTNA.

-מאחורי הקלעים מצאו גם את ביר מוני פצועים.

-הנסטי בויז מצליחים להיכנס לאימפקט זון.

-ג'ף הארדי ושאנון מור באים לעזוב את הבניין אבל אז הארדי נותן חתימות למעריצים.

-הנסטי בויז מצאו את הלוקר רום של צוות 3D.

-במאיין אוונט AJ סטיילס ניצח את קורט אנגל ושמר על אליפות העולם בקרב מדהים ששווה צפייה! במהלך הקרב איש מסתורי בא לזירה וניסה לתקוף את AJ אבל אנגל לא נתן לו והם נלחמו מחוץ לזירה, אחר כך ריק פלייר בא לזירה כדי לצפות בקרב, בסוף הקרב AJ נתן לאנגל 450 ספאלש מהטופ רופ ואז הצמיד לניצחון, אחרי הקרב אנגל הרים את ידו של סטיילס והם לחצו ידיים.

-אחרי הקרב האלק הוגן בא לזירה ואמר לסטיילס ואנגל שהם המתאבקים הכי טובים בעולם, הוגן אומר שהיסטוריה נעשתה הערב וזאת רק ההתחלה! מודיעים להאלק שמיק פולי מחפש אותו מאחורי הקלעים ואז רואים את מיק בא למשרד של הוגן ואז פולי רואה שם את בישוף ובישוף אומר לפולי שהוא לא המנהל של TNA יותר ואז כשפולי בא לתקוף את בישוף קווין נאש, סקוט הול ושון וולטמן תקפו את פולי.