#1

היינדריך יחזור להתאבק בקרוב בטור ב2010 במיסיסיפי

קנדיס מישל עדכנה באתר שלה שהיא מצפה בקרוב לבת . כאמור קנדיס בהיריון

האם קיד קאש נעצר ? כנראה שלא . אלוף הקרווזוויט לשעבר הגיב על סיפור המעצר שלו בשבוע שעבר ואמר : אני עצור ?! אני לא עצור !, הרבה אנשים פנו אלי ושאלו אותי לגבי זה ולא הבנתי, מסתבר שיש איש ששמו זהה לשלי . הוא גם הוסיף : LOL חשבתם שאני עצור

סופרסטארי היום על פי WWE.COM הם המיז ומאריס .

אריק בישוף הגיב בבלוג שלו על המלחמה הצפויה ואמר : אני חושב שהגעתו של בראט הארט לא הייתה במקרה באותו עיתוי, הWWE חוששים מאיתנו . עבור בראט הארט אני מאחל בהצלחה ושיצליח להשים את משקעי העבר בעבר . באמת מגיע לאיש האבקות הזה .

ECW אורג'ינל סאבו וAJ סטיילס יופיעו בחנות האבקות היקום פלאשינג מה9.1 עד ה12.1

בקרוב מאוד נראה את (בלבן) מאריס כאלופת הדיוות החדשה, זאת בגלל פציעתה של מלינה


האם RVD יהיה באימפקט הקרוב ? כנראה שכן . ואן דאם הגיע לסיכום עם TNA אמש לגבי הגעתו לאימפקט של ה4.1 או אפילו יותר זמן . RVD הגיב לגבי זה ואמר ששום דבר לא סוכם אך 99% שנראה את RVD באימפקט . TNA מנסים לגייס כמה שיותר מתאבקים ל4.1 . הרבה אנשי רסלינג אומרים שTNA רוצים להפתיע את כולם לגבי הגעתו ומאוכזבים מההדלפה


האם ג'ף הארדי חוזר ברסלמניה ? אולי כן ואולי לא . הWWE מעוניינים לסגור את הפיוד סופית בין ג'ף הארדי וCM פאנק כדי שלא להוציא את ג'ף כמפסיד בפיוד . ג'ף עצמו הביע חיוביות לגבי הצטרפותו והוא מעוניין לחזור אפילו לWWE לזמן מה אחרי שתוכניתו ההארדישואו תיגמר .

מיקי ג'יימס עדכנה בטוויטר שלה שעברה תאונת דרכים בגלל ילדה בת 17 . היא אמרה שהיא בסדר גמור

אתמול הסתיימה רשמית עבודתו של שיין מקמהן בWWE . כרגע השמועות אומרות שהוא מכוון לעבר UFC ושמועות אחרות הם שהוא בסך הכל רוצה להירגע לזמן מה .