#1

סטיב "ד"ר מוות" וויליאמס הפסיד את הקרב שלו מול הסרטן ונפטר אתמול (30.12). סטיב עבד בWWF בשנות ה90'.

נאום הפרידה של טומי דרימר בECW האחרון הוא דווקא רעיון של וינס מקמהן ומקמהן בעצמו ביקש מטומי להגיד מילים אחרונות. שטומי חזר למאחורי הקלעים כל המתאבקים שהיו מאחורי הקלעים בירכו אותו ולחצו את היד שלו.

האם הWWE רוצים להפסיק את השימוש בדם גם במשחקים הוידיאו שלהם?
הWWE פתחו סקר באתר שלהם ושאלת הסקר הייתה "עד כמה הדם חשוב במשחקי הSVR?".

הרייטינג של סופארסטרס האחרון הוא 0.7. הרייטינג של השידור החוזר הוא 0.4
יש לציין שהפרק שודר בערב חג המולד.

הרייטינג של ראו האחרון הוא 3.6. עלייה ענקית מה3.2 של השבוע שעבר. השעה הראשונה עשתה רייטינג של 3.49 והשנייה 3.73.

יש סיפור מעניין שמסתובב מאחורי הקלעים על טד דיביאסי, יושי טאטסו ושיימוס. השלושה היו שותפים לדירה בטמפה פלורידה.
שיימוס שיחק את ה"כלב הגדול" בדירה ולא שם על השותפים שלו ותמיד השתמש בבלנדרים שבהם הם הכינו שייקים עם פרוטאין ואף פעם לא ניקה אותם אחרי השימוש. טאסטו ודיביאסי דיברו עם שיימוס אבל שיימוס התעצבן וזרק את אחד הבלנדרים על יושי. טאטסו תפס את הבלנדר. שיימוס רצה להתחיל מכות עם יושי ובסוף שיימוס קיבל מכות דיי רציניות מיושי. ליושי יש ידיים מאוד מהירות והוא התאגרף בעבר. בנוסף הוא התאמן בג'ודו.
ששאלו את טאטסו אם הסיפור אמיתי טאטסו אמר "אני רק רציתי ללמד את שיימוס שיעור בכבוד. אל תגע בדברים שלא שלך". יש קצת תיקווה מאחורי הקלעים שהסיפור יגיע אל וינס מקמהן שאף פעם לא רוצה שאנשים ידעו שאחד מהאלופים המרכזיים שלו יפסיד קרב אמיתי.

הWWE הוציאו את המשחק SVR2010 לאייפון. במשחק יש את בטיסטה, כריס ג'ריקו, רנדי אורטון, ג'ון סינה, טריפל H, ביג שואו, אנדרטייקר, מאט הארדי, אדג' וולדימיר קוזלוב.

אלופת הדיוות מלינה שנפצעה ברגלה ביום שלישי האחרון יצאה מהרשימות של כל ההאוס שואוס והתוכניות עד חודש פברואר.

האולם של דייטון אוהיו-האולם שבו יצלמו את ראו ב4.1 כמעט מלא עד אפס מקום.

שאד גספרד וחברתו סיליאנה שנל מצפים לילדם הראשון שיוולד מתישהו בחודש מרץ לפני רסלמניה. שנל היא דוגמנית בת 23.

כמו שכבר דווח בעבר, שימוש המריחואנה אצל מתאבקי סמאקדאון הוא נמוך בהרבה מהשימוש במריחואנה אצל מתאבקי ראו. יש מקור שטוען שהנתונים האלה לא נכונים ויש שימוש שווה במריחואנה בין שני הרוסטרים.
העונש על מריחואנה הוא קנס של 2,500$ ויש מתאבקים רבים שבוטלו להם פושים בגלל המריחואנה (בריאן קנדריק וMVP).

קרב החושך אחרי סמאקדאון היה ריי מסטריו נגד בטיסטה בקרב רחוב. במהלך הקרב מאט הארדי, קיין, סי אם פאנק, לוק גלוואס וכריס ג'ריקו התערבו בקרב.

הפרק הקרוב של ראו יהיה עם בראט הארט כGH. הפרק ישודר מדייטון אוהיו-המקום שבו בראט הארט זכה בטורניר "מלך הזירה" 1993.

סי אם פאנק, צ'אבו גאררו ומארק הנרי יופיעו בשבוע הבא בECW בטורניר ההומקמינג. המנצחים בקרבות הטורניר יפגשו בפרק של ECW ב12.1 לקרב באטל רויאל ומנצח הבאטל רויאל יפגוש את כריסטיאן ברויאל ראמבל בקרב על האליפות.

הWWE מתכננים פוש להארט דיינסטי. בנוסף יש שמועות שבראט יהיה סוג של "מנטור" להארט דיינסטי כך שכנראה, נראה את בראט מופיע בראו ובסמאקדאון.

אנדרטייקר לא הופיע בהקלטות סמאקדאון האחרונות למרות שפירסמו שהוא כן יופיע.

קודי דינר פוטר מTNA לפני מספר ימים.

לפי מקורות טומי דרימר יגיע לTNA ברגע שיגמר החוזה שלו עם הWWE שאומר שאסור לו להתאבק בחברת האבקות אחרת במשך 90 ימים. בינתיים אף אחד מTNA לא אישר את השמועות אבל זה נראה שלטומי יש מקום עבודה בטוח בTNA.

האלק הוגאן אמר בראיון שהוא יהיה הוינס מקמהן של TNA והוא ינהל את TNA מאחורי הקלעים.
הראיון המלא יצא ב4.1

TNA הכינו לוגו חדש. את הלוגו החדש ניתן לראות באתר הרישמי של TNA.

סקוט הול כנראה יחתום או שהוא כבר חתם על חוזה עם TNA. הול יחזור לTNA ב4 בינואר. TNA והול שיפרו את יחסיהם לאחר שסקוט הבריז מPPV של TNA בשנת 2007.

אנשים בTNA אומרים שלוינס רוסו אין שום רעיון לאן להביא את הסטורליינים והוא עדיין לא דיבר עם האלק הוגאן או אריק בישוף. הסיפור הזה הוא לא נכון בגלל שרוסו נפגש עם בישוף, דיקסי והוגאן לאחרונה.

לTNA יהיה שידור חוזר של הפרק של ה4.1 בשבוע הבא ביום חמישי.
(יכול להשפיע לרעה על הרייטינג ביום שני).

חוץ מכל הדיבורים של הגעתו של סקוט הול לTNA יש גם שמועות שTNA מנסים להביא ל4.1 את סיד וישס (סייקו סיד). סיד וסקוט הול חברים טובים ולאחרונה הול היה טאג טים של הבן של סיד.
עוד שם גדול שTNA מנסים להביא הוא ריק פלייר. הוגאן ובישוף מנסים לגרום לדיקסי קרטר להביא את האנשים שהם חושבים שיוכלו להביא תחרות רצינית לWWE.

יש הרבה עניין מאחורי הקלעים בWWE עם כל החזרה של בראט הארט ומה יהיה עם טריפל H ושון מייקלס. הרבה אומרים ששון ביחסים טובים עם בראט אבל בראט לעולם לא יסלח לשון על מה שקרה ב1997. בראט אמר בעבר שהוא לא סובל את טריפל H.