#1


"כאן ירקתי דם, והיום אני במקום אחר". דורסמן (צילום: יותם רונן)

"אין ספק שיהיה שינוי". ליפשיץ (צילום: ברני ארדוב)

במסיבת העיתונאים שערכה הקבוצה הערב אמר דורסמן: "אני שמח להיות פה, לחזור לקבוצה שבה גדלתי. כאן ירקתי דם, והיום אני במקום אחר. אני שמח שאבנר יאור הסכים לעבוד איתי. יש כאן משימה לא קלה להשאיר את הקבוצה בליגה. אנחנו צריכים לעלות למעלה בטבלה. התניתי תנאי שאבנר יהיה עוזרי ושנעבה את הקבוצה. נצטרך להביא לג'ון תומאס עזרה, וגם לישראלים. אי אפשר לעבוד עם שני שחקנים. זה אתגר מאוד גדול. יהיו תוספות של שחקנים אבל אנחנו עוד לא יודעים מי. כרגע מדובר על העונה הזאת בלבד".

"אני לא משיח", המשיך דורסמן. "ננסה לעזור לשחקנים לנצח, הם יצטרכו להביא את ניסיונם ואנחנו נכוון אותם. היו לי עוד הצעות, ודחיתי אותן. יש פה חבר'ה שעושים עבודה קשה, במיוחד כשאנחנו לא נהנים מהטבות. ספונסרים גדולים לא מגיעים לכאן, הקבוצה בחובות והעמותה התחייבה שתנסה לסגור אותם. כדי להסתכל לטווח הרחוק הפועל חולון חייבת להישאר בליגה. קבוצת אוהדים נפלאה אספה את הכסף, כדי להגיע למצב שאפשר יהיה לחזק את הקבוצה. אני לא שם כסף בשום קבוצה".


מנכ"ל הקבוצה, טובי שוורץ, אמר: "ראשית אני רוצה להודות לאוהדים על הערב המדהים שהפיקו. אני רוצה להודות גם לעמיר עוזי על העבודה שעשה במועדון ועל קבוצת האוהדים שעבדו קשה כדי שנגיע למהלך של היום שמיקי יתמנה כמאמן. אני מקווה שכולם יהנו מהפועל חולון".


הקפטן ליאור ליפשיץ אמר: "חייבים להודות לעמיר, עברנו איתו ימים לא קלים. ניסינו לעשות את הכל וזה לא הצליח. כולנו יודעים מי הגיע ומה הוא עשה בכדורסל. למיקי יש כריזמה ענקית והילה של ווינריות. אין ספק שיהיה שינוי, נעשה את הכל כדי להצליח". ג'ון תומאס הוסיף: "אני יודע שהחדר כאן מלא בגלל מיקי ולא בגללי. ממה ששמעתי כולם תומכים בו והוא תומך בקבוצה, וזו הסיבה שהקבוצה הזו היא לא כמו כל אחת אחרת".