#1

עוד 91 ימים רסלמניה

כמו שכולם יודעים, שיק' עבדול באשיר קיבל את מזוודת הפיטורים בקרב ה"פיסט אור פיירד" בפיינל רזולושן. התוכנית המקורית הייתה שבאשיר וקודי דינר יקחו ביחד את המזוודה ובפרק הקרוב של אימפקט הם היו אמורים להילחם בקרב שהמפסיד מפוטר שאותו קודי יפסיד.
התוכניות שונו ברגע האחרון בגלל שבאשיר ביקש לעזוב את TNA. השמועה היא שהוא היה מאוד מאוכזב שלכותבים הראשיים לא היה מה לעשות איתו.
לגבי קודי דינר, הוא לא הולך להישאר בTNA עוד הרבה זמן. קודי יעזוב בגלל שהאלק הוגאן לא אוהב את הגימיק שלו ואומר שהגימיק הזה גורם לTNA להראות חברה קטנה עם תקציב נמוך.

יש דיבורים על להחזיר את אנג'לינה לאב לTNA בתחילת 2010.

ג'ף ג'ארט יחזור לעבוד בהאוס שואוס בתחילת 2010.

TNA יוציאו DVD על סיכום 2009 ב16 בפברואר.

מזל טוב לכריסטיאן שב26 בדצמבר חגג את היום ה153 של הריין שלו כאלוף ECW. בנוסף לזה, כריסטיאן הפך לאלוף ECW שמכהן הכי הרבה זמן בהיסטוריה של הWWE. השיא היה של ביג שואו שבשנת 2006 החזיק את האליפות 152 ימים.

Wwe.com אישרו-מייק טייסון יהיה הGH של ראו ב11.1.

לפי דיווח, שיין מקמהן ואחד מעובדי הWWE לשעבר היו ביחד באירוע כלשהו. החבר שהיה עם שיין אומר ששיין היה רגוע מאוד. שיין לא אמר שום דבר שלילי על הWWE אבל הוא כן היה רגוע שסוף סוף לו"ז הנסיעות הצפוף שלו נגמר. שיין לא נתן מידע על מה הוא יעשה בעתיד.
שיין יעזוב את הWWE רישמית ב1.1.2010

הWWE חתמו על חוזה חדש עם חברת המשחקים THQ (החברה שמייצרת את משחקי SVR). החוזה החדש הוא בן 8 שנים.

ג'ון סינה לא יופיע בפרק של ראו ב4.1 שיהיה נגד הפרק של אימפקט בפעם הראשונה.

ככל הנראה ההכרזה על זה שבראט הארט יהיה הGH של ראו בשבוע הבא תגיע הערב בראו. הWWE כנראה יעשו אנגל שבו טימברלנד, הGH של הערב, יכריז שבראט הוא הGH שבוע הבא וככה הם יראו שלGH יש יותר כוח מאשר לוינס מקמהן.

אחרי ששון מייקלס איתגר את טייקר לקרב נוסף ברסלמניה 26, כנראה שאת הקרב החוזר הזה כן נראה ברסלמניה.
עוד שמות שעלו להיות נגד טייקר היו וינס מקמהן, ג'ון סינה וכריס ג'ריקו. בינתיים השם המוביל הוא שון מייקלס. בהתחלה הWWE רצו פיוד של וינס-טייקר לרסלמניה שראינו שלבי התחלה של הפיוד בסמאקדאון בחודשים האחרונים.

עוד קרב לרסלמניה 26 הוא כריס ג'ריקו נגד אדג'. הרבה מאמינים שאדג' כן יוכל לחזור ולפתח פיוד לפני רסלמניה.