#1


איפה אתה כשצריכים אותך? רון-רון עם קובי (צילום: רויטרס)

גם חסרונו שלו הורגש. פירס (צילום: AP)

הלייקרס ספגו הפסד שני (103:118 לפיניקס) בשלושת משחקיהם האחרונים (הקודם היה בסטייפלס סנטר לקאבס), ופיל ג'קסון חלוק לגבי השאלה האם חסרונו של רון ארטסט פגע בקבוצה. "אני לא חושב שרון יכול היה לעשות משהו במשחק הזה", אמר ג'קסון, אך הוסיף, "אלא שהנוכחות שלו על הספסל הייתה עוזרת".


סטיב נאש, שסיים את המשחק עם דאבל-דאבל (16 נקודות ו-13 אסיסטים), שאב עידוד מהתצוגה של הסאנס: "שיחקנו בקשיחות ועם הרבה כוח". נאש יודע שהקבוצה מקרטעת לאחרונה במקצת בחלק ההגנתי: "אנחנו צריכים לחזור למנטליות של האנדרדוג".


* במצב של שלוש נקודות יתרון לגולדן סטייט ו-4.4 שניות לסיום, החליט דון נלסון שהשחקנים שלו יבצעו עבירה על ריי אלן, מספר שתיים בליגה באחוזים מהקו. אבל המהלך השתלם ללוחמים, כשאלן קלע רק אחת, מה שסידר לגולדן סטייט ניצחון ענק 99:103 על בוסטון ושני ברציפות.


"לעולם לא הפסדתי משחק כשהוריתי על מהלך כזה", אמר נלי בסיום. "השוו מולי פעם או פעמיים, אבל אני לא זוכר שהפסדתי משחק כשעשיתי זאת. הדברים המצחיקים והמשוגעים קורים כשאתה עושה זאת, אבל צריך לקחת הימורים".


"היינו יכולים לעשות עבודה טובה יותר בהגנה", אמר מאמן בוסטון דוק ריברס. "חסרונו של פול פירס פוגע בנו, כי הוא האיש שאנחנו הולכים אליו בסיום".