#1

בקצב הזה, טורונטו עוד תגיע בקרוב למאזן חיובי. הראפטורס רשמו הערב (ראשון) את הניצחון הרביעי שלהם ברציפות, כשגברו 95:102 על דטרויט. בנוסף, זה היה גם הניצחון השני שלהם על הפיסטונס בתוך 72 שעות. טורונטו עלתה למאזן 17:15, בעוד שדטרויט ירדה ל-19:11.


המשחק נפתח בסל מטורף של רודני סטאקי, שסיים מתפרצת עם ליי-אפ וכדור שנכנס לטבעת דרך החלק העליון של הקרש. עם זאת, המהלך המדהים הזה לא עשה את זה לפיסטונס, שאיפשרו לטורונטו להשתלט על המשחק, ולפתוח יתרון דו ספרתי כבר בתחילתו של הרבע השני. כריס בוש והידו טורקוגלו דאגו ליתרון של 20 נקודות בסיומה של המחצית הראשונה.


דטרויט התעוררה בחלקו השני של הרבע השלישי, בזכות כמה פעולות חיוביות של יונאס ירבקו, שדאג לפתוח מחדש את המשחק. את הרבע הזה סיימו הפיסטונס בפיגור של מינוס חמש בלבד. דקות טובות של טיישון פרינס, במשחקו הראשון מאז סוף אוקטובר, הובילו ליתרון 84:85 בלבד לטורונטו, 5:47 דק' לסיום. בשלב הזה, אנדראה ברניאני קלע 5 נקודות רצופות כדי להעלות את הראפטורס ל-84:90. מכאן דטרויט כבר לא הצליחה לחזור, ודאנק של סאני ווימס, 50 שניות לסיום, הבטיח את הניצחון של הראפטורס.כריס בוש הוביל כרגיל את הראפטורס עם 25 נקודות ו-16 ריבאונדים, ג'ארט ג'ק קלע 17, אנדראה ברניאני 16, והידו טורקוגלו סיים עם 14 נקודות ו-6 אסיסטים. למרות אחוזי נוראיים של שניהם, בן גורדון וריפ המילטון הובילו את הפיסטונס עם 15 נקודות כל אחד, סטאקי וירבקו הוסיפו 14 כל אחד.