#1


הגנה מצוינת. ריברס (צילום: רויטרס)
"המשחק נגד אורלנדו היווה עבורנו נקודה קריטית כי דיברנו עליו הרבה מאוד", אמר לאחר הניצחון ריי אלן, הקלע המוביל של הסלטיקס עם 18 נקודות ו-6 ריבאונדים ב-43 דקות וחצי. "עשינו מה שהיינו צריכים, והשתלטנו על המשחק".
מאמן בוסטון דוק ריברס דיבר על השיטה בה נקטה הקבוצה נגד דוויט הווארד, ועל כך שהצליחה לעצור את סופרמן על חמש נקודות בלבד ב-44 דקות כמעט. "שיחקנו מולו באחד על אחד, מעבר לכך לא עשינו שום דבר מיוחד", אמר ריברס. "אנחנו ברי מזל שיש לנו את קנדריק פרקינס, ראשיד וואלאס וגלן דייוס. הם שומרים מצוין באחד על אחד". על המשחק עצמו אמר: "זה לא היה המשחק היפה ביותר. שתי הקבוצות נתנו הגנה נהדרת".


לאחר מכן הרגיע ריברס את אוהדי הסלטיקס שראו את קווין גארנט נופל חזק על הפרקט שתי דקות לסיום ולא חוזר עד הסיום, ואמר: "קווין בסדר גמור, הוא קיבל מכה בראש שלא הייתה כואבת לו כל כך אם הוא היה מגדל קצת שיער, אבל לא קרה לו כלום".


"יש לנו בעיה די קבועה עם ההתקפה שלנו נגד הסלטיקס, אנחנו לא מצליחים לשמור על רמה קבועה נגדם", אמר מאמן המג'יק סטן ואן גנדי. "היא קבוצה מצוינת מבחינה הגנתית, אבל יש דרך בה היינו יכולים לעשות זריקות קלות".