TGF.co.il - Holiday and Rare Items
 
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
עוד |
 • צפיות: 10,612
 • תגובות: 2
 1. ntnlbar מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  25.12.2009
  שם פרטי
  נתנאל
  הודעות
  15
  #1

  Rare Holiday Items


  שנים: 2001, 2002.

  פריטים וחג הושלכו על חגים מסוימים לאורך כל השנה ולא היה אפשר למצוא במקומות אקראיים ברחבי העולם RuneScape. מאז פריטים אלה בוטלו רק על חג זה, אלה tradeable הפך בסופו של דבר נדיר ויקר ערך.

  בשנת 2001, פריטים אלה היו הפתעה גמורה. אנשים הסתובבו בעולם מנסים להשיג אותם, לא מודעים עד כמה יקר הם יגדל בעתיד. כובעים המפלגה יש שבגר להיות "סמל" של עושר במשחק. אנשים שונים כל שישה כובעים צבעוניים צד יש "להגדיר
  כובע צד '.

  שנת 2001
  מידע: הסמאשינג הושלכו על הקדושים 2001. אלה היו טיפה החג הראשון Runescape. הם לרפא 14 HP ו 1 הם נושכים.

  סיבה להיות נדיר: רק ירד ביום ההוא; כמה אנשים אכלו אותם כי הם נרפאו כמות נכבדה של HP.  מידע:
  אלה הושלכו על חג המולד 2001 ו יש אותם בתוך כובע צד בצבע אקראית (כמוסבר להלן) ועוד פריט אקראי מתוך המשחק (לא פריטים בחיפוש). כדי לקבל את התוכן אתה צריך להשתמש בו על שחקן אחר. שחקן אחד יש את הכובע המפלגה, השחקן השני קיבל את הפריט.

  סיבה להיות נדיר:
  רק ירד ביום ההוא; הרבה אנשים פתחו אותם עבור כובעים מרשים בתוך המפלגה. אף אחד לא דמיין שהם יהיה חשוב כמו שהם היום.  מידע:
  אלה היו בתוך קרקרים חג המולד (שהוסבר לעיל). אתה יכול ללבוש אותם על הראש.

  סיבה להיות נדיר:
  רק יצא קרקרים חג המולד ירד באותו יום.

  שנת 2002
  מידע:
  אלה הושלכו על הפסחא 2002. הם לרפא 12 של HP הם נושכים 1.

  סיבה להיות נדיר:
  רק ירד ביום ההוא; כמה אנשים אכלו אותם כי הם נרפאו כמות נכבדה של HP.  מידע:
  אלה הושלכו על הקדושים 2002 הגיע 3 בצבעים שונים. אתה יכול ללבוש אותם על הראש.

  סיבה להיות נדיר:
  רק ירד באותו יום.  מידע:
  אלה הושלכו על חג המולד 2002. אתה יכול ללבוש אותם על הראש.

  סיבה להיות נדיר:
  רק ירד באותו יום.

  שנת 2003
  אלה הושלכו על הפסחא 2003. הם היו הלא הראשון ירידה tradeable החג. כמו כן, השחקנים לא הצליח להשיג זוג אחר. הודעה אמר "אתה לא צריך עוד זוג אוזני ארנב, יש לך רק ראש 1." במקור, אם שחקנים הפיל אותם או מתו איתם, הם היו מופיעים שוב במלאי. כעת, השחקנים צריכים ללכת חנות בגדים Thessalia של Varrock להחזיר אותם.  אלה הושלכו על הקדושים 2003. אלה כמו אוזני ארנב, שאינם tradeable. כמו כן, השחקנים לא הצליח להשיג זוג אחר. הודעה אמר, "יש לך כבר החרמש אתה לא צריך עוד אחד". אם ירד או אבד, השחקנים יכולים לדבר Thessalia ב Varrock ההליך (כמו אוזני ארנב.) כאשר הוא מצויד מוסיף 10 כוח נשק כדי לתקוף ו -10.

  שנת 2004
  במשך שבועיים, סנטה הופיע Varrock, Falador, Ardougne, Catherby ו Yanille. שחקנים אשר דיבר סנטה יש Yo-yo, אשר יכול להיות צודק-לחצת לעשות יו יו-טריקים. "יו, יו הוא לא tradeable.

  שנת 2005
  הארנב פסחא הופיעו שבועות סביב חג הפסחא 2005. הארנב נתן סלים שחקנים לחלק ביצי פסחא. (אלה ביצים "נמס" כאשר באני הפסחא Runescape שמאל.) אחרי שנתנה את הביצים, לתגמל את השחקן של תרנגולת גומי. כאשר הפעילה זה יכול לחסל אנשים. שחקנים יכולים לרקוד כמו תרנגולת על ידי בחירה לרקוד "" אפשרות (או "פועלים" כאשר ואוחז אותו).

  מותר גם כנשק ב duels כיף חברי Duel Arena (התקפה: Stab Slash ו -100, קראש -50; כוח -10). את העוף הוא לא גומי tradeable.  ראש זומבי שוחרר עבור הקדושים 2005. שחקנים יש את זה על ידי מציאת זומבים ב Lumbridge הביצה כי היה עלבון "" אפשרות. כאשר העליב, הזומבי שמט "הראש שלו! ראש מטומטם היה לעוף משם ולאחר מכן השחקן היה צריך לתפוס אותו.

  עבור הקדושים 2005 נרשמו גם ילדים "תעלול או בטיפול" ב Lumbridge, אבל הם (ממתקים שלהם) נעלם לאחר האירוע הסתיים החג. ראש מטומטם לא tradeable. ראש מטומטם איבד ניתן לאחזר על ידי לחפור Lumbridge הביצה. תחליף זמין רק שחקן אשר במקור יש אחד במהלך אירוע זה.  צעיפים וכובעים היו משימה מתגמלת לחג המולד 2005. שחקנים יש צעיפים על ידי ציור הקישוטים (אשר נעלם בסוף תקופת החג.) הקישוטים צבועים יותר, מגוון גדול של צעיפים להשיג (היו ארבע קבוצות שונות בצבע בכל).

  שחקנים יש כובעים על ידי הרכבת המריונטות (אשר נעלם בסוף החג, בניגוד גמול למטה). שוב, המריונטות עשה יותר, מגוון גדול של כובעים השיג (סגנונות שונים, אבל התאמת צעיפים). צעיפים וכובעים אינם tradeable.  המריונטות היו גם לתגמל משימה לחג המולד 2005. הם התקבלו על ידי ציור קישוטים מעטרים את עץ חג המולד בכיכר Varrock (העץ הדלקת כלל cutscene נחמד). המריונטות יכול להיות אדום, ירוק או כחול, ואינם tradeable.

  אם שחקן מאבד אותו או רק רוצה לשנות את הצבעים, זה יכול להיות מוחלף באמצעות "השמד" ועל אפשרות לקבל עוד מן הארגז בבית מערב ב Draynor הכפר.

  שנת 2006
  שוחרר עוד אירוע עבור חג הפסחא 2006. שחקנים הפכו ארנבות ונפל לתוך בור שפן. הארנב פסחא, שאל שחקנים לחלק ביצים לילדים. (אלה ביצים "נמס" כאשר באני הפסחא שמאל RuneScape.) אחרי שנתנה את הביצים, הארנב פסחא נתן שחקנים טבעת הפסחא.

  כאשר שחוקים, את הטבעת הופך את השחקן לתוך ביצה אקראית בצבע נייח. כמו ביצה, לא התפריטים בצד ימין - רק "Unmorph" כפתור. העברה או לחיצה על "Unmorph" הופך את השחקן אדם שוב. הטבעת תהיה * לא * להגן על השחקנים מפני קרבי, אך מונע המסחר Dueling. טבעות הפסחא אינם tradeable.  בגדים השלד היה הגמול על שעזרת Diango במקרה הקדושים 2006. הבגדים הושג באמצעות Ghost באסטר לפטר 500 רוחות רפאים צעצועים דיבוק ברחבי Diango של הסדנה. Afterdismissing של שלושה צבעים של Ghost (נקרא במהלך האירוע גיסט בפועל), השחקנים יכולים ללכת Diango לקבל חתיכה אחת של בגדים. בגדים השלד אינו tradeable, וניתן הרסו באמצעות "השמד" אפשרות.  המסכה o'lantern ג 'ק היה גם גמול מהאירוע הקדושים 2006. השחקנים קיבלו מסיכות ג 'ק o'lantern תמורת קיצוץ עשר השורשים מהעץ הרע במרכז Diango של הסדנה. מסיכת ג 'ק o'lantern לא tradeable, וניתן הרסו באמצעות "השמד" אפשרות.  הכובע איל והתאמת האף מהבהבים היה גמול מהאירוע חג המולד 2006. בחירת לפעול פעולה כשהוא לבוש זה גורם לך לקפץ סביב עם כוכבים נוצצים מעל הראש שלך, לך בדרך כלל "להתנהג כמו איילים". כדי לקבל את הכובע, השחקנים צריכים לדבר על העוני ציפורניים מוסא פוינט באי Karamja. הוא ביקש מהם להציל את הילדים החטופים על ידי Gublinchs.
  שחקנים צריכים לזרוק Gublinchs עם כדורי שלג, ואז לאסוף את השברים Gublinch ולשים אותם בכלובים ליד הציפורניים העוני. הכובע איל אינו סחיר, וניתן הרסו באמצעות "השמד" אפשרות.  בפעם הראשונה, במהלך האירוע חג המולד 2006, Jagex הציע לתגמל תגמול נוסף רק עבור בני - עץ wintumber. זה הוצע רק אם השחקן דיבר העוני ציפורניים בשרת חברי 'לפני האירוע נגמר.
  העץ wintumber יכול להיות נטועים מחוץ שחקן בעל הבית, או בגינה או ארץ unutilised המקיפים אותה. העץ לא יכול להיות נטועים במקום גן חם, גם אם לא צמח אחר הוא שם. העץ wintumber אינו סחיר, וניתן הרסו באמצעות "השמד" אפשרות.

  שנת 2007
  עוף לבוש היה גמול שוב עוזרים באני הפסחא במקרה הפסחא של 2007. מעורב זה עושה שליחויות עבור הארנב פסחא: לתפוס kebbits שוקולד, עושה אבק שוקולד קסום, לאסוף ביצים באולינג אותם kebbits כתוש לתוך גושי שוקולד. עבור פעילויות אלה, הארנב פסחא נתן את גמול של כרעי תרנגולת ומגפי עוף.

  שליחות הסופי הנדרש השחקנים לאכול ביצת קסם להפוך ארנב שפן (גם פותחת את emote הופ). מועך לתוך חור לשדה של המאורות, שחקנים מצאו ארנבון עובש. עבור זה, באני הפסחא נתנה את הפרס הסופי - כנפי עוף ראש עוף. כאשר כל ארבעת כליו של בגדים שחוקים את העוף, את דש emote הוא משופר, אתה מרים לרגע את הקרקע. בגדים עוף לא tradeable, וניתן הרסו באמצעות "השמד" אפשרות.  העגומה Reaper הוד היה גמול על עוזר מלאך המוות במהלך האירוע 2007 ליל כל הקדושים. מלאך המוות צריך סידרתי את הבית שלו. סידורים כלל אחזור גולגולת של המשרת לשעבר של מלאך המוות מהגן, לסדר את הבית, ובדיקה זירה האימונים. לאחר השלמת משימות מדבר עם מלאך המוות, השחקנים קיבלו את היד זומבי emote ו מלאך המוות של מכסה המנוע עצמו. מכסה המנוע לא tradeable, וניתן הרסו באמצעות "השמד" אפשרות.  גלוב שלג היה הגמול מן האירוע חג המולד 2007.


  הבניין פתח את איש שלג איש שלג דאנס emote. שחקנים ולאחר מכן ביקר מגרש של שלג שלג, בנוי אחרת, חמושים או חרב, קשת, או צוות. מלכת השלג מכן העניק פרס גלובוס שלג.

  כאשר מופעלת, גלובוס שלג פותח לחשוף קטן בגודל Lumbridge. עם סגירת העסקה, גלוב שלג ממלא המלאי שלך עם כדורי שלג, אשר עשוי להיות יידוי שחקנים אחרים. גלוב סנו שאינם tradeable, וניתן הרסו באמצעות "השמד" אפשרות.

  שנת 2008
  קייפ Chocatrice היה גמול על האירוע של חג הפסחא 2008.

  שחקנים נדרשו כדי לאחזר שלוש ביצים מוסתרים סביב Falador, Draynor, ו Rimmington. בתוך חור הארנב, שחקנים פותרת חידה פשוטה הפעלת מכונה המעיל את הביצים שוקולד.

  כאשר כף Chocatrice מופעל, השחקנים הם נבלעת בתוך ביצה ענקית, ולאחר מכן לשבור את הביצה סביבם. זה גם יכול להיות שחוק, הוא לא tradeable, וניתן הרסו באמצעות "השמד" אפשרות.  וורלוק היה לבוש הגמול שעזרת מגי המכשפה להשיג איזה תעלול או ממתק לטפל ליל כל הקדושים בשנת 2008.

  היא לא יכלה לאסוף אותה בעצמה, כמו בייב שוורים השלד שלה היה מרגיש חולה. שחקנים לא יכול תלבושות, וללכת טריק או בטיפול מ תושבי הסמוך Rimmington, נמל Sarim, ואת הכפר Draynor. מביט לתוך קלחת של מגי פתחה את הטריק emote, אשר עזר עם משימה זו.

  אחרי שהחזיר את המספר המבוקש ואת סוג הממתקים, מגי שכרו של השחקן עם חתיכה אחת של בגדים, עד השחקן היה כל שלוש חתיכות. כל הממתקים האלה ריפא שלוש hitpoints, אבל הם נעלמו אחרי העונה נגמרה!

  הפרס היה לבוש מכשפה עבור תווים נקבה, ובגדים מכשף של גברים  עבור חג ההודיה האמריקני בשנת 2008, אירחה את האירוע Jagex ההודיה הראשון אי פעם. היו שתי דרכים להשיג שפע ופותחת את emote חדש.
  להרוג תרנגולי הודו או שהבתים 10 תרנגולי הודו במסווה הרוויח את שפע ופתח את "תן תודה" emote, אשר בקצרה הופך את השחקן לתוך תרנגול הודו.
  שפע מחזיק עד 14 hitpoints שווה של מזון, לחיצה על זה מרפא את הסכום הזה. קרן השפע ניתן לקבל לאחר האירוע מלהרוג Runescape ציפורים שונות, כמו גם Diango  חליפת סנטה היה גמול על מציאת ג 'ק פרוסט הצעיר חוזר לו משפחתו האוהבת. שד שלג ראש נתן את קמיע קרח חדש emote, להקפיא ו ממיסים. הקמיע הקפואים זימן שד שלג, מי יכול לומר שג 'ק היה קרוב אם יש קר. שחקנים ביקרו כתמים של שלג סביב העולם החופשי לשחק עד שהם מצאו אותו, ואז נכנס לממד אחר לעקור ג 'ק. כדי לפגוש את ההורים שלו, ג 'נטלמן עליז הישן היה צריך להיות unfrozen. הפרס חליפת סנטה למשימה זו שונה עבור שחקנים זכר נקבה, אבל כפפות, מגפיים קמע היו זהים.

  שנת 2009
  והגזר פסחא יכולה להיות מושגת לאחר לעזור באני הפסחא לקבל את הצמח ביצה ובנו בחזרה כדי. האירוע מעורב יורד חור ארנב מנסה לתקן את כל התקלקלה מכונות של הצמח ביצה. הארנב של חג הפסחא של הבן לא היה במצב רוח לעזור אבל לאט היה יותר ויותר מתרשם בראותו את המכונות להיות לשים לעבוד שוב. לאחר סיום האירוע, הארנב פסחא לגמול לך עם גזר הפסחא ואת "מסביב לעולם ב ימי Eggty" emote. והגזר הפסחא נחשב נשק כיף יש את האפשרות קליק ימני לחסל שחקן אחר.

  הגלימה האינטרנט ניתנה כפרס לפתרון מחלוקת בין המלכה עכביש ואת מלאך המוות. מלאך המוות ביקש לחקור שחקנים עכביש מנופחים, שסירבו לצאת האמבטיה שלו. העכביש אמר מעט אחר מאשר כי המלכה שלחה אותו עכביש, ואת מלאך המוות מכן שלחה שחקנים של המלכה עכביש. לאחר לנווט סבך של קורי, שחקנים יכולים לדבר המלכה עכביש לשאול אותה על העכבישה. היא הסבירה כי מלאך המוות פגע בה על ידי ניקוי ביתו של קורי עכביש, ושהיא תסיר את העכביש מן האמבטיה אם קורי עכביש מוחלפים לבית המוות. כדי לעשות זאת, היא נתנה שחקנים עכביש בשם Eek, והם נאלצו להסתובב ציפוי לבית רהיטים שונים עם קורי עכביש. כאשר שחקנים סיימו, היא נתנה שחקנים גלימה שהיא טוותה, ואיפשר Eek Runescape להסתובב איתם.

  קנדי קיין ניתנה במתנה סנטה בתודה על לשחרר אותו אבנעזר בנגע, שהיה כלוא בו. שחקנים זה יכול להתחיל מזמור לחג המולד בהשראת האירוע באמצעות נסיעה דרך ארון קסמים, אשר לקח אותם חג המולד בארץ שלג. בהגיעם, את partygoers אמר השחקן כי קוסם רשע, אבנעזר בנגע, חטף סנטה. שד שלג אותו מן המולד הקודם התחברה השחקן, והחליט כי הוא היה המוח "של המבצע. הוא בא עם שתי תוכניות פגום, אשר מעורב השחקן עושה גלימת רפאים מתוך הסדינים ורשתות, וללכת לפני בנגע כמו רוח רפאים של חג המולד עבר ורוח של מתנת חג המולד. התוכנית הראשונה גרמה בנגע להקפיא את כל האורחים צד באש קסום, שבו השחקן צריך להפוך באמצעות המים הקפואים על האורחים בסדר הנכון. סדר הוצגה cutscene כאשר הם כל הזמן קיללו את השחקן נכשל ידי כוכבים עולה סביב האורחים בדפוס מסוים. לבסוף, שד החליט כי השחקן צריך להיות רוחו של חג המולד עוד יגיע. השחקן לא לדבר, ולא emotes כמה להפחיד בנגע לפני שד העלה מצבה עם שם של פורענות על זה, והשחקן הצביע באופן דרמטי (מנעול חדש emote). בנגע היה מבוהל מאוד, ושוחררה סנטה והבטיח לנטוש דרכים הרשע שלו. שובו לסעודה, סנטה נתן לשחקן מתנה מתחת לעץ, קנדי קיין.

  הסוף


  אני תרגמתי אם יש שאלות אני יכול לענות

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 4. SimpLe מנותק/ת TopGear Super Professional
  תאריך הצטרפות
  10.10.2009
  שם פרטי
  יוחאי
  הודעות
  2,583
  בלוג פוסטים
  10
  #2

  אחלה השקעה,
  תודה רבה.
  המשך כך!

  SimpLe- יוחאי,
  מנכ"ל האתר לשעבר.

  לכל בעיה|עזרה|פנייה|בקשה|תלונה| צעה|אחר

  לחצו פה ושלחו לי הודעה פרטית עכשיו.

 5. avib12 מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  05.03.2010
  שם פרטי
  אבי
  הודעות
  21
  #3

  מי שרואה את ההודעה הזו בבקשה שיכנס לאשכול שלי ויענה לי על ההודעה...

  שימו לב יש לי שני אשכולות שהם אחד אחרי השני אז מי שרואה אותם תלחצו על הראשון ותענו לי על השאלה שם תודה מראש...
  AviB12

 

אולי יעניין אותך גם:

 1. הופעה חיה|Kanye West Rare Live Performance
  על ידי CarlsBerg בפורום מוזיקה
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 21.07.09, 19:42
 2. מדריך| הHoliday Emotes
  על ידי BarR בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 14.06.09, 22:29
 3. פרסום| כל הEaster Items
  על ידי BarR בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 12.06.09, 19:42
 4. סיקור|goblin items
  על ידי LacosTe בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 06.06.09, 08:46
 5. שחרור|1.04X S3 E2+S4 items Files
  על ידי Niv בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 1
  הודעה אחרונה: 30.08.08, 18:13

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

תגיות בנושא זה

SEO by vBSEO