TGF.co.il - clan wars f2p
 
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
עוד |
 • צפיות: 10,171
 • תגובות: 2
 1. ntnlbar מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  25.12.2009
  שם פרטי
  נתנאל
  הודעות
  15
  #1

  מבוא
  clan wars הוא משחק לחימה מבוסס צוות שבו שתי קבוצות השבטים (או) של 1-100 שחקנים להתחרות נגד כל אחד אחר. כרגע אין תמורה בפועל עבור זה Minigame מלבד תהילת לשפר עוד שבט. כדי להשתתף אתה חייב להיות חבר של שבט.

  טיולים מאורגנים
  מלחמות Clan הכניסה לזירה ממוקם מדרום בזירה בבניין נפרד בשם מלחמות שבט אתגר הול. זה נמצא רק ברמה 20 Wilderness מערבה של אזור שחור זנב ציד.
  הערה: אם אתה משתמש מלחמות Clan אפשרות של teleport משחקים שרשראות אתה חייב לנסוע לפחות בדרך כלשהי דרך המדבר להשתתף Minigame זה, אז להיות מודע לכך מפלצות (כולל Revenants חזק) עלולה לתקוף אותך. מומלץ להשתמש הבנק למערב, סמוך לכניסה באונטי האנטר Minigame, כפי שאתה לא תצטרך הסיכון חפצי הערך שלך למשך פרק זמן מסוים.

  השתמש באפשרות מלחמות Clan teleport של games necklece להיות teleported כדי מלחמות שבט אתגר הול. (מסלול ירוק להלן) מומלץ.

  הליכה צפונה Varrock סביב המקדש כאוס ואז צפון מזרח אל מלחמות שבט אתגר הול (להלן מסלול אדום).

  להטיל את Teleport Carrallangar ולנסוע מרחק קצר מזרחה. דורש רמה 84 מג 'יק ו גישה spellbook העתיקה Magicks (התוואי הכחול למטה).  האתגר הוא היכל שבו כל המלחמות חייב להיות יזם. זה לא נספרות כחלק במדבר, כלומר לא תהיה לך כל הותקף על ידי מפלצות ואילו באזור זה. לכן מומלץ להביא את מילות הקסם teleport, כך שכאשר אתה רוצה להשאיר את השממה תוכל לעשות זאת בלי להסתכן.

  ציוד

  זה יכול להיות Minigame בטוח, כלומר, אתה לא תאבד את כל הפריטים וציוד אתה צריך למות, אלא אם אתה בוחר לאבד את הפריטים שלך על מוות או להזין את הפורטל אדום מסוכן, ובמקרה כזה אתה צריך רק להביא פריטים אתה יכול להרשות לעצמך להפסיד . לכן אתה צריך לקחת את הציוד הטוב ביותר שלך כמו שאתה יהיו נלחמים על הגאווה של החמולה שלך. תפילה לחיזוק Stat שיקויים גם יתרון. זכרו, אלא אם אתה משתמש במשחקים שרשראות להגיע מלחמות Clan ארנה, תצטרך לנסוע דרך המדבר, מסכן את הציוד הטוב ביותר שלך.
  אלא אם יש לך סיבה טובה שלא, לקנות קייפ במדבר מן הסוחר לארי הכף. להבטיח לך ואת שאר השבט שלך יש את אותה גלימה, ואתה תוכל לספר לחברים שלך מפני אויבים שלך הרבה יותר בקלות.

  שים לב: את השיקויים הבאים לא ניתן להשתמש בהם גם בזירות ה 'מסוכן' מלחמות Clan: שיקויים אקסטרים, Overload, שחזר מיוחד, סופר ו תפילה. אלה יכולים לשמש, לעומת זאת, את 'הכספת' זירות (האלה ללא סכנה של איבוד פריטים).

  התחלת המלחמה

  על העולם בחר את הדף, Jagex מציע עולמות מסוימים כדי למצוא שחקנים אחרים או עניין החמולות. רק שחקנים עם דרגה של סרן ומעלה ב שבט צ 'אט ערוץ ייתכן אתגר יריב למלחמה. ניתן לעשות זאת פשוט על ידי לחיצה ימנית על שחקן שהוא חבר של שבט צ 'אט שונים ובחירת "אתגר" אפשרות.  לפני שמתחילים, מומלץ לבחור המתקשר בשיחה Calladin בלובי. בכך, צ 'אט שלהם תופיע באמצע המסך. עליך לבחור גבוה חבר הדירוג של השבט שלך, או אולי חבר של האויב. המתקשר שלך יכול להיות שונה באמצע המלחמה על ידי לחיצה ימנית על בועת הדיבור.


  התמונה הבאה יצוץ, ואתה יכול לקבל החלטות שלך על כיצד לארגן את המלחמה שלך.  אפשרויות ויקטורי

  -אתה יכול לבחור מסורתית Knockout, שבו הזירה ייסגר פעם מתחיל הקרב, ולא שחקנים חדשים עשויים להצטרף. הקרב מסתיים כאשר כל השחקנים בקבוצה אחת נהרגו.
  -שנית, אתה יכול לבחור Kill-הרוזן. בסגנון הזה, שחקנים נוספים ניתן להיכנס בכל עת. הקרב מסתיים כאשר אחת הקבוצות מגיע מספר מסוים של הורג, הנעים בין 25-10,000.
  -לבסוף, רוב Kills סוף, הקרב מסתיים כאשר מגבלת זמן תפוגת, ועל הצוות יש המוקדם ביותר הורג מנצחת.

  הנחשלים

  -התעלם 5 - אתה יכול לבחור בסוף הקרב כאשר רק 5 אויבים להישאר.
  Kill 'Em All- אתה חייב להרוג את כל היריבים שלך להיות מנצח.

  הגבל את הזמן

  אתה יכול לבחור מגבלה של בין 5 דקות ו 8 שעות, או גם ללא מגבלת זמן כלשהי. מגבלות זמן לא בתוקף אם "Kill 'Em All" מסומנת, או אם יש 5 או פחות על חברי הצוות אחד אם "התעלם 5" מסומנת. במקרים אלה, המלחמה תסתיים.
  כאשר מגבלת הזמן פג - אם דפיקה "אאוט" במשחק, השבט עם חברי ביותר ששרדו הוא המנצח. אם הקרב מאפשר "היתקלויות", ואז את השבט עם המנצח Killcount הגבוה ביותר הוא הכריז.

  כללים מוות

  אם תבחר "לשמור על הפריטים שלך" תוכלו לשמור את כל הפריטים על המוות.
  אם תבחר "לאבד את הפריטים שלך" תאבד את כל הפריטים על המוות. אין מצבות, אף להגן על יצירות תפילה פריט. אנא שים לב שאתה לא יכול לבזוז נהרג שחקנים ציוד, אף אם אפשרות זו מסומנת, תוכל לקצור כמה אויבים שלך ירד מתכלים, כגון שיקויים, אוכל, מילות הקסם (אם יש לך להגדיר את המלחמה כדי לאפשר לך להשתמש אלה הפריטים).

  לחימה קצבאות

  כל אלה ניתן להגדיר או לבטל.

  תגרה
  מג 'יק (לבחור בין כל הלחשים מותר, רק תקן התקפי, לאגד / מוקש / רק לסבך, או ביטול)
  נעו
  תפילה
  זימון
  מזון
  שיקויים

  ארנה


  קלאסיקה
  הרמה
  Forsaken מחצבה
  יער ארור
  צריחים

  השתתפות מלחמה

  אם היריב תיגר יש גם בדרגת סרן של מעל, הוא או היא יקבלו הודעת המאפשר להם לקבל או לדחות את הבקשה. אם האתגר הוא קיבל את כל השחקנים משני ערוצי צ 'אט Clan בעולם כי תקבל הודעה המבקשת אותם להיכנס לזירה.  כאשר אתה רואה הודעה זו יש לך שתי דקות כדי לאסוף את כל הציוד שלך להיכנס לזירה דרך אחד פורטלי הממוקם בצפון ובדרום מסתיים האתגר של האולם.  הפורטל יהיה לך teleport בצפון או דרום בסופו של הזירה, באותו צד כמו זוג החמולה שלך. בהתחלה, הזירה יופרדו על ידי מחסום קסום (מודגשות בהמשך) פועל ממזרח למערב על פני באמצע הזירה. יהיה לך מקסימום של 2 דקות להיערך ואסטרטגיות למלחמה הממשמשת ובאה, שעליה המכשול ישקעו לתוך הרצפה. זהו הזמן האידיאלי לשתות את כל השיקויים ייתכן הביא ולדון בטקטיקות עם החברים השבט שלך בחשאיות של הערוץ צ 'אט שלך.

  בית את האיומים הגדולים ביותר להישרדות השבט שלך, למשל שחקנים ברמה גבוהה ו / או Mages העתיקה. הפוך את החברים השבט שלך מודעים לאיומים אלה של ערוץ Clan Chat. באמצעות ערוץ מבטיח תוך סודיות להזעיק את כל החמולה שלך לנוכחות הזאת. כל שחקן בת קיימא היא מטרה, ללא קשר ההבדל בין שלך ואת רמת הלחימה שלהם.

  הזירה כולו הוא רב לאזור לחימה. זה אומר שכל שחקן יכול להיות מותקפים על ידי האויב יותר מפעם אחת. השתמש למעשה לטובתך, ויש לי חברים רבים ככל האפשר של השבט שלך ככל האפשר להוריד איומים מהר.  מומלץ לרמות 50+

  אני תירגמתי

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 4. SimpLe מנותק/ת TopGear Super Professional
  תאריך הצטרפות
  10.10.2009
  שם פרטי
  יוחאי
  הודעות
  2,583
  בלוג פוסטים
  10
  #2

  תודה..

  SimpLe- יוחאי,
  מנכ"ל האתר לשעבר.

  לכל בעיה|עזרה|פנייה|בקשה|תלונה| צעה|אחר

  לחצו פה ושלחו לי הודעה פרטית עכשיו.

 5. avib12 מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  05.03.2010
  שם פרטי
  אבי
  הודעות
  21
  #3

  מי שרואה את ההודעה הזו בבקשה שיכנס לאשכול שלי ויענה לי על ההודעה...

  שימו לב יש לי שני אשכולות שהם אחד אחרי השני אז מי שרואה אותם תלחצו על הראשון ותענו לי על השאלה שם תודה מראש...
  AviB12

 

אולי יעניין אותך גם:

 1. פרסום| סירטון שלי Clan Wars
  על ידי Tambal בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 2
  הודעה אחרונה: 09.12.09, 12:21
 2. מלחמת הכוכבים: מלחמת המשובטים | Star Wars: The Clone Wars
  על ידי The Animal בפורום סרטים לצפייה ישירה
  תגובות: 3
  הודעה אחרונה: 29.06.09, 18:36
 3. מדריךlהכול על Clan
  על ידי HumusBePita בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 27.01.09, 17:22
 4. מדריך|clan wars
  על ידי BarR בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 31.10.08, 17:42
 5. מדריך|כמה טיפים לCW [Clan war]
  על ידי LolKaraket בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 12.06.08, 22:34

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO