#1


אף אחד לא התרגש מחזרתו. שאקיל (צילום: AP)

ייקח לו זמן לחזור לעניינים. נלסון (צילום: AP)

במהלך הקריירה שלו ידע שאקיל אוניל חזרות מרגשות לאולמות של קבוצותיו לשעבר, אבל הפעם אף אחד בפיניקס לא התרגש יותר מדי משובו של הדיזל, שעלה לפרקט לקולן החלוש של כמה קריאות עידוד וכמה שריקות בוז נגדיות, בשקט שהלם את מעמדו הנוכחי בקבוצתו החדשה, לה תרם שלוש נקודות בלבד. אבל בניגוד לימיו בסאנס בקליבלנד שאקיל לא מפריע לחגיגה סביבו, ולמרות תרומתו הצנועה הקאבס שלו נהנו מ-29 נקודות של לברון ג'יימס ו-24 של מו וויליאמס כדי להנחיל לסאנס הפסד ביתי ראשון אחרי עשרה ניצחונות העונה, ו-19 בסך הכל.


אחרי פתיחה צמודה בה היה נדמה שסטיב נאש (18 נקודות, 10 אסיסטים) יצליח למצוא דרך להוביל את השמשות לעוד ניצחון ביתי, התקררו הקלעים של המקומיים (4 מ-19 מחוץ לקשת), ולברון השתלט על העסק ברבע האחרון, בו ניצחה קליבלנד 16:27 והתקרבה עד למרחק של משחק וחצי מבוסטון בראשות המזרח.


אורלנדו (7:21) - יוטה (12:16) 99:104
גם המג'יק המשיכו להפעיל לחץ על הסלטיקס בקרב על המזרח והגיעו למרחק של משחק אחד מהירוקים בזכות ניצחון ביתי מרשים על הג'אז. לפני המשחק עסקו בפלורידה בעיקר בשובו המצופה של ג'מיר נלסון אחרי היעדרות של חודש, אבל אחרי שהרכז השמנמן הוריד חלודה עם 2 נקודות (0 מ-6 מהשדה) ב-14 דקות, הגיע זמן הדרמה בדקות האחרונות.


יוטה איימה לקלקל את החגיגה כשברחה לפער דו ספרתי ברבע הרביעי, אבל מפגן שלשות אופייני הריץ את אורלנדו ל-2:15 מהיר שהפך את הקערה על פיה והעניק למג'יק ניצחון עשירי ב-13 המשחקים האחרונים. דוויט הווארד סיים עם 21 נקודות ו-9 ריבאונדים ונעזר ב-20 נקודות של ג'יי ג'יי רדיק ו-18 של וינס קרטר ורשארד לואיס. פול מילסאפ הוביל את המפסידים עם 20 נקודות, דרון וויליאמס רשם 18 נקודות ו-12 אסיסטים.