#1

עימות לא נעים ומיותר התרחש בין שחקני הפועל תל אביב, עומרי קנדה ושי אבוטבול בעת שאלה שהו בסקוטלנד לכבוד המשחק מול סלטיק בליגה האירופית.
על פי הדיווחים, לשי אבוטבול נעלמו 450 פאונד והוא חשד כי עומרי קנדה הוא זה שלקח אותם, בין השניים התפת חויכוח כאשר על פי חלק מהעדויות הגיע גם לדחיפות, חלק מהשחקנים אף טענו כי אבוטבול סטר לקנדה.
גורמים בהפועל אישרו שאכן היתה תקרית ומסרו שהנושא הוסדר בין השחקנים לאחר שהגיעו לארץ ביום שישי האחרון. קנדה עצמו מכחיש את הסיפור ובסביבתו טוענים שאבוטבול כלל לא היכה אותו. במשחק עצמו כזכור הפסידה הפועל 2:0 אך הבטיחה את העלייה לשלב הבא של המפעל השני בחשיבותו באירופה.
בקבוצה הוחלט שרק לאחר המשחק מחר מול הפועל חיפה, במסגרת המחזור ה-12 של ליגת העל, יוחלט כיצד לנהוג בקנדה. גורם בקבוצה אמר ל-ONE: ”אנחנו צריכים את הראש נקי למשחק מול הפועל חיפה ורק לאחר מכן יוחלט אם ואלו צעדים ינקטו בעניין".
קנדה צפוי להגיע הערב לאימון המסכם לקראת המשחק, שיתקיים ב-16:30 במתחם וולפסון ולפני האימון צפויים קנדה ואבוטבול לעמוד לבירור אצל ראשי המועדון.
אירופה עוד תחכה לוורמוט ושכטר

לאור היכולת המקצועית הגבוהה של שחקני הפועל ת"א, גילי ורמוט ואיתי שכטר, רמת ההתעניינות בשניהם בקרב קבוצות אירופאיות רבות עלתה ובימים האחרונים שמעוניינות לראות את אחד משני השחקנים האלה בשורותיהן כבר בינואר הקרוב, בחלון העברות.

קריטד לone