#1

פפ מדבר על-כך שאפשר לנצח בלי שני הכוכבים הכי נוצצים של הקבוצה, מסי וזלאטן, שפציעת מסי חיונית וקריטית מאוד, בטענה שמקויים להתפתחות בזמן הקרוב. משבח את אינטר.

"הצוות הרפואי יעשה הכול בכדי שהם יהיו כשירים למשחק הגורלי הזה (זלאטן, מסי). הם שחקנים חשובים מאוד וחלק חיוני מן הסגל".

"כמו שקורה לאל איי לייקרס, בלי קובי ברייאנט הם חלשים יותר, זה מה שקורה כרגע עם ההיעדריות של זלאטן ומסי. אנו עדיין יכולים לנצח ולהילחם בלעדייהם".

"הם שני שחקנים חשובים מאוד, אבל כאן אנו יכולים לעשות הכול ביחד. אם הם לא יספיקו להיות כשירים, אחרים ישחקו וילחמו עבור הניצחון. אני בטוח בבחורים שלי, הם יכולים לעבור את זה כמו גדולים, אם מסי וזלאטן לא יהיו, זה יהיה עדיין חיסרון ענק".

"מסי נח במשחקים האחרונים, הוא מתאמן הרבה. הניצחון בסן-ממס היה חשוב עבורנו, חבל שלא השגנו אותו. מסי עובר תקופה לא טובה כרגע, אני מקווה שהוא יחזור לעצמו בהקדם האפשרי. אך, אנו עדיין יכולים לנצח איתו וגם בלעדייו".

פפ נשאל בנוגע למשחק היותר חשוב, אינטר - בארסה או ריXל - בארסה:

"המשחק שנשחק באותו רגע יהיה יותר חשוב, אנו רוצים לנצח את שני המשחקים החשובים הללו".

"אינטר קבוצה עם איכות, הם זכו באליפות איטליה במשך 4 שנים האחרונות. מוריניו מאמן איכותי, הוא שינה את הקבוצה לטובה, זה יהיה מאבק קשה. אני מקווה שנראה אופי ונעבור את זה".

"אנו מגיעים עם סוג של יתרון קטן, המשחק אצלנו בבית. זה תלוי בנו, אני מאמין שנוכל להעפיל בסופו של דבר".

פפ נשאל בנוגע לבונקר שנערך בסן-סירו:
"בחלק הראשון (סן-סירו), אנחנו גרמנו בעיות, אך לא ניצחנו. המצב כאן יהיה שונה, המשחק יהיה יותר שותף. אינטר קבוצה של משמעת התקפית וגם הגנתית. יש להם שחקנים גדולים כגון: מוטה, קאמביאסו, אטו ומיליטו".

פפ דיבר על השותפות שהייתה עם מוריניו:
"היה תענוג לעבוד עימו. יש לי יחסים טובים עימו".

"אנו יוצאים למשחק במטרה אחת, לנצח, להילחם - אין דבר אחרת מלבד זה".