#1

ההדחה של ריאל מדריד מגביע המלך מול אלקורקון מהליגה השלישית בשנה הכי שאפתנית שלה, יכולה להביא למספר מסקנות כמו כשלון, זחיחות, חטא ההיבריס וכו' אבל בסופו של דבר חובה להסיק מסקנות על משחק הכדורגל, מגבלותיו והדרך שאנחנו מתייחסים אליו.

כולנו מדברים המון לפני משחקים, מנסים לנתח ולהבין מה יהיה הגורם או הסיבה שיתנו שלוש נקודות לכאן או לכאן, אבל בסופו של דבר מה שיפה בכדורגל זו דווקא המיקריות שבו והאיזון העדין בין היכולת למזל, הרי זה מה שמאפשר את ההפתעות האלו שאנחנו אוהבים.

ריאל מדריד הענקית, הגדולה והעצומה על שלל כוכביה והשקעת המיליונים, הודחה בשלב מוקדם של הגביע בספרד על-ידי קבוצה שהתקציב שלה שווה למחיר מנוי שנתי בשורה האחרונה של הסנטיאגו ברנבאו.


לסאנה דיארה לא מצליח לעבור את אלקורקון על רקע האוהדים (רויטרס)
הכותרות בטח יצעקו ויזעקו בימים הקרובים ופלגריני כבר התקשר לבן דוד שלו לשאול אותו אם הוא יכול לסדר לו עבודה בשגרירות צ'ילה בספרד, אבל לא שם נחה האמת.

מזל ויכולת נפגשים במשחק הכדורגל למאבק עיקש וכל אחד מהם יוצא מנצח בפעמים שונות. לכן כדורגלנים ומאמנים טורחים להגיד לנו פעם אחר פעם "ככה זה בכדורגל" ו-”אין לי הסברים, זה פשוט קורה" כי חד משמעית פשוט אין להם שום דרך להבין למה ביום אחד זה ככה וביום אחר זה ככה. למה לפעמים אלת המזל מתדפקת על חלונם ולמה לפעמים היכולת מכריעה אותם.


ראול מנסה לעכל את גודל הסנסציה בברנבאו (רויטרס)
אז בפעם הבאה שאתם מאמינים בכל לבבכם שהכל שחור ולבן, תיזכרו שגם ריאל מדריד יכולה להפסיד לנגרים ותאמינו בכל לבבכם שהקבוצה והשחקנים שלכם עושים מספיק ורוצים בדיוק כמוכם להצליח. לרוב זה פשוט לא בשליטתם.

קרדיט לאתר זה:http://www.one.co.il/Article/09-10/3...,0/147435.html