#1


מבקש להתמקד בליגה ובליגת האלופות. פלגריני
בריאל מדריד היו משוכנעים שהם יכולים להפוך את הפיגור 4:0 מהמשחק הראשון בגביע נגד אלקורקון לניצחון בסיכום שני משחקים. אמש (שלישי) הגיעה הקבוצה הקיקיונית מהליגה השלישית לסנטיאגו ברנבאו המאיים, אבל הבלאנקוס ניצחו רק 0:1 והודחו מהמפעל.


"זה לילה מאוד עצוב לריאל מדריד", אמר פפה אחרי המשחק המשחק, "הגענו עם הרוח הנכונה, אבל פשוט לא יכולנו לנצח. זה נורמלי שהקהל כעוס ומאוכזב, אבל אנחנו חייבים להמשיך הלאה עכשיו".


"מאכזב מאוד להיות מודחים", הודה המאמן מנואל פלגריני, "לחצנו על היריב והפסדנו. לא שיחקנו את הכדורגל ששבזכותו יכולנו לכבוש יותר שערים. לא פשוט להפוך פיגור כזה לניצחון כי אתה משחק נגד קבוצה, נגד התוצאה ונגד החרדה מהדחה. אבל אנחנו עם נקודה מתחת לברצלונה בליגה ומוליכים את הבית שלנו בליגת האלופות, ככה שהכל יהיה בסדר".
מי שבינתיים נעמד מאחורי המאמן הוא הבלם ראול אלביול, שאמר אחרי המשחק: "האשמה להדחה מונחת על כתפי השחקנים. היה לו משחק מאוד גרוע בחוץ ולא עמדנו במה שמתבקש משחקנים בריאל מדריד. עכשיו אנחנו חייבים להתקדם הלאה ולדעת שיש לנו עוד שני מפעלים חשובים".


בינתיים בגזרת גוטי ממשיכות הרוחות לסעור ואחרי שהקשר הוותיק נזרק זה מכבר על ידי פלגריני מהסגל בגלל התנהגות בלתי מתקבלת על הדעת, דיווחים בספרד טוענים שהוא יימכר בחלון ההערות של ינואר. אחת מהספקולציות שעלו היא מעבר שלו לאינטר לאחר שעל פי אחד מהדיווחים הוא התייעץ עם ווסלי סניידר בנושא.