#1

אל תבנה עלי, קיירוש


ככה זה נראה בפעם שעברה, איך זה ייראה הערב? ראול במשחק מול אלקורקון
ריאל מדריד מתעקשת שכריסטיאנו רונאלדו לא יגיע למשחקי הפלייאוף של פורטוגל מול בוסניה בשבת וביום רביעי, למרות שזומן על ידי המאמן קרלוס קיירוש. "שלחנו את כל התצהירים וההוכחות לפציעה", נמסר מהמועדון הספרדי. המאמן מנואל פלגריני היה אמפתי לקיירוש, אולם ציין: "כולם סקרנים ורוצים שהוא ישחק, אבל מדובר בנושא מורכב וצריך להתחשב במגבלות הרפואיות". השחקן עצמו לא נשמע נלהב במיוחד ואמר היום (שלישי) ל"מארקה": "אני לא כשיר למשחקים מול בוסניה".


ריאל מדריד יודעת שכבודו של המועדון יעמוד הערב (שלישי) על הפרק. הבלאנקוס יארחו הערב בסנטיאגו ברנבאו את הגומלין מול אלקורקון מהליגה השלישית במסגרת גביע המלך, כשברקע עדיין מהדהדת ההשפלה שספגה ריאל לפני שבועיים במשחק הראשון (4:0). שחקניו של מנואל פלגריני ספגו ביקורות קשות מאז אותה תבוסה, והערב תהיה להם הזדמנות נוחה להשתיק מעט את המבקרים ולהציל את כבודם.


נראה כי גם פלגריני יודע שהמשחק הזה יכול להוות נקודת מפנה לקראת המשך העונה, וחזרה מתהום של ארבעה שערים יכול לשפר את מצב הרוח הלא יציב במועדון. לשם כך צפוי פלגריני לגייס חלק גדול מהתותחים ההתקפיים שלו, כשגם קאקה, גם היגואין, גם ואן ניסטלרוי וגם ראול צפויים לקחת חלק במשחק. "בשביל ההיסטוריה של ריאל ובשביל הגאווה של האוהדים, אנחנו פשוט חייבים לנצח את המשחק הזה", יודע קאקה. "אסור לנו לאכזב את האוהדים", אומר פפה, ואזיקיאל גראי מקווה ש"אני מקווה שהברנבאו יהיה השחקן ה-12 שלנו".
מנגד, באלקורקון מנסים להוריד פרופיל, וחוששים מעט מההתנפלות שצפויה עליהם. חואן אנטוניו אנקלה, מאמן הקבוצה הקטנה, יודע ש"אם הם ירצו למחוץ אותנו, הם באמת עלולים לעשות את זה. אם ריאל תציג את היכולת הטובה שלה, יהיה לנו קשה לעשות משהו על המגרש. ברור שהם הפייבוריטים, אבל אנחנו מקווים שגם אם לא ננצח במשחק היום, שלפחות נצא מנצחים בתוצאה הכוללת".


"הם מתייחסים למשחק הזה כאילו היינו מילאן", יודע אנקלה על הדריכות במדריד, "אנחנו בסך הכל קבוצה מהליגה השלישית, שתנסה לעשות את המיטב. ננסה להניע כדור ולשחק את המשחק שלנו, אבל אנחנו זוכרים מול מי אנחנו משחקים. אם הם ירצו, לא נעבור את החצי".