#1

"יש עוד הרבה מה לשפר, אבל התוצאות בינתיים טובות". ריאל חוגגת
בריאל מדריד יש לחץ נצחי, שהוא חלק בלתי נפרד מהמועדון, כך שאין ספק שניצחון בדרבי הוא מתכון נהדר לשחרור נוסף של לחצים. אתמול (שבת) ניצחה ריאל את אתלטיקו 2:3, ולמרות שאיבדה יתרון 0:3 וסיימה את המשחק בעשרה שחקנים ועם הרבה חששות - בסופו של דבר ה"מרנגס" הצליחו לשמור על פער הנקודה מברצלונה, שניצחה 2:4 את מאיורקה.


כמו תמיד אצל ריאל, ניצחון מתקבל יותר בהקלה מאשר בשמחה. "הכי חשוב זה שלקחנו שלוש נקודות", יודע גונזלו היגואין, "אנחנו ממשיכים להשתפר. בסוף לסימאו ולאגוארו היו הזדמנויות להשוות, אבל למזלנו הם לא הצליחו. סבלנו בגלל ההרחקה". סרחיו ראמוס יודע ש"עכשיו נהיה חייבים לשמור על הכושר הזה, ולהתרכז במשחק שלנו מול אלקורקון". קסיאס סיכם ואמר ש"אסור לנו לחזור על הטעויות שעשינו בסיום, אבל מה שחשוב זה שהאוהדים שלנו שוב יכולים להיות שמחים".


מאמן הקבוצה מנואל פלגריני הביע שביעות רצון. "הקבוצה מסתגלת לסגנון חדש", אומר הצ'יליאני, שבמהלך המשחק נזרק עליו חפץ מהיציעים, "יש עוד הרבה מה לשפר, אבל התוצאות בינתיים טובות. אני מרוצה מפתיחת העונה, עם שבעה ניצחונות עד עתה. יש לנו יותר נקודות ממה שציפינו בשלב הזה".


מנהל הקבוצה חורחה ולדאנו התייחס לחפץ שנזרק על פלגריני: "האנשים שסביבי היו מנומסים מאוד כלפי המאמן, אבל יש פה 50 אלף צופים, ומספיק טיפש אחד בשביל לעשות נזק".


בצד השני של מדריד המצב הרבה יותר גרוע, ואתלטיקו עדיין מתחת לקו האדום עם ניצחון אחד בלבד בעשרה מחזורים. "אנחנו חייבים לקבל את המצב הזה", יודע קיקה סאנצ'ז פלורס, "נצטרך לחרוק שיניים ולהיאבק כדי לנצח את המשחקים הבאים ולטפס למעלה".