#1

יחכה להזדמנות שלו. ראול


"אנחנו בכושר טוב". אגוארו


שתי הקבוצות חובבות המשברים מהבירה הספרדית יתעמתו לעוד דרבי קלאסי בויסנטה קלדרון, וכל אחת תתמקד בהעמקת צרותיה של השנייה. ריאל מצידה התאוששה מהתבוסה המחפירה לאלקורקון בגביע עם ניצחון על חטאפה בליגה ותיקו בסן סירו מול מילאן, אך היא עדיין פגיעה ללא כריסטיאנו רונאלדו הפצוע. מנגד אתלטיקו צברה מעט מומנטום עם התיקו מול צ'לסי אבל בליגה היא עדיין שקועה מתחת לקו האדום.


אגב רונאלדו, בריאל כעסו מאוד על כך שהשחקן זומן לסגל נבחרת פורטוגל לקראת משחקי ההצלבה נגד בוסניה. במועדון טוענים כי רופאים מומחים שבדקו את השחקן בהולנד הורו לו לנוח עוד שבועיים. "אם היינו יכולים, היינו משתמשים בו", אמר פלגריני והמנהל הספורטיבי חורחה ולדאנו הצהיר כי השחקן לא ייצא לפורטוגל לקראת המשחק בליסבון בשבת. בפורטוגל טוענים כי רונאלדו מעוניין לשחק. השחקן צוטט הבוקר ב"מארקה": "צריך לקחת דברים לאט, אבל נראה שהמצב משתפר".
הבלאנקוס, בעוד מבחן משמעותי למנואל פלרגיני שיודע שכל הפסד יחזיר אותו אל סף הפיטורים, יצטרכו להסתדר ללא ראול אלביול אחרי שהערעור על הרחקתו מול חטאפה לא התקבל על ידי ההתאחדות הספרדית. ראול, שכבש 11 שערים נגד קבוצת נעוריו לאורך השנים, צפוי להישאר על הספסל בדומה לשני המשחקים האחרונים.


הסכנה הגדולה ביותר להגנה השבירה של ריאל תגיע מכיוונו של קון אגוארו, שכבש צמד מול צ'לסי אחרי שעלה כמחליף, ונשמע בטוח בעצמו גם לפני הדרבי היוקרתי: "אני חושב שריאל קבוצה מצוינת. יש להם שחקנים מצוינים, כפי שתמיד היה להם. יהיה קשה. בגלל זה הם נשארים בצמרת לאורך כל כך הרבה שנים. כרגע, יש לנו קבוצה טובה, אנחנו בכושר טוב. אנחנו מתאמנים בצורה טובה, ואם בשבת נעשה דברים בצורה חיובית כמו שעשינו נגד צ'לסי, נוכל לנצח גם את ריאל".