#1

החיים הרבה יותר קלים עכשיו. שניידר עם באלוטלי


החגיגה הייתה מוקדמת מדי. שחקני סביליה עוטפים את נבאס


רק לפני שבועיים המצב של אינטר בליגת האלופות היה רע עד אנוש, אבל הנראזורי התאוששו והשיגו סוף סוף ניצחון ראשון בקמפיין, 1:2 על דינמו קייב בחוץ ועלו למקום הראשון בבית אחרי התיקו של ברצלונה, בזכות שער דקה לסיום של ווסלי סניידר, שבישל את השער הראשון.


"רצינו לנצח את המשחק, אבל במחצית הראשונה דברים לא הלכו טוב", סיכם סולי מונטארי את ההתמודדות. "למזלנו, במחצית השנייה שיחקנו איך שרצינו ומצאנו שני שערים חשובים. היינו טובים מספיק והתמדנו במשחק שלנו. הניצחון הזה יקדם אותנו בעתיד ואנחנו שמחים עכשיו מכיוון שאנחנו מוליכים בשתי הליגות, באיטליה בצ'מפיונס. דברים הולכים כמו שאנחנו רוצים. מעכשיו דברים יילכו בצורה רגועה יותר".


למרות שהבטיחה את מקומה בשמינית הגמר, סביליה יוצאת מאוכזבת מה-1:1 נגד שטוטגרט אחרי שהקבוצה פספסה הזדמנות לנצח ולהבטיח את ראשות הבית. "אני לא יכול לבקר את השחקנים שלי", אמר מנואל חימנז, מאמן סביליה, בסיום. "הייתה לנו מחצית ראשונה נגד קבוצה נהדרת ורק אחרי הפציעה של אלדו דושר שטוטגרט שלטה".


"אני מאוכזב שלא הבטחנו את המקום הראשון בבית, אבל הפציעות גרמו לנו לעשות שינויים", הוסיף המאמן. "אני מאמין שנקודה בשני המשחקים שנשארו לנו תספיק לנו בשביל לעשות את זה".