#1

יודע שהכל תלוי במשחק בין פיורנטינה לליון. בניטז


נתן מקום לאופטימיות עד השער שליברפול ספגה. באבל


רק שני ניצחונות בשני המשחקים האחרונים ואיבוד נקודות של פיורנטינה, עשויים להעניק לליברפול את המקום בשמינית גמר ליגת האלופות, זאת אחרי שהאדומים ספגו הערב שער בדקה ה-90 וסיימו ב-1:1 נגד ליון בצרפת, מה שהעלה את המארחת לשלב הבא.


ג'יימי קארגר, שפתח כמגן ימני בגלל חסרונו של גלן ג'ונסון הפצוע, ניסה למצוא נקודות אור בסיום המשחק: "אנחנו עדיין יכולים לעשות את זה. כבר היינו במצבים קשים בעבר והצלחנו. אנחנו חייבים להמשיך להאמין. כל עוד יש סיכוי אנחנו חייבים להמשיך. ננסה לנצח בשני המשחקים שנשארו ונראה מה יקרה".


קארגר הוסיף: "אחרי שריאן באבל הבקיע בדקה ה-83 ציפינו לשמור על היתרון, אבל זה לא קרה. היו לנו מעט הזדמנויות במהלך המשחק, שהיה משחק חוץ טיפוסי באירופה. התוצאה מאכזבת, אבל אנחנו יכולים להיות מרוצים מהדרך בה שיחקנו".


"לדעתי הגיע לנו לנצח. הגענו לכמה הזדמנויות ולספוג שער בדקה האחרונה זה חוסר מזל", אמר רפא בניטז אחרי המשחק, "אני לא חושב שהסיכויים שלנו אבדו, אנחנו צריכים להיות חיוביים. זה תלוי במשחק של ליון נגד פיורנטינה, אז נראה...".


ל'מירור' אמר המאמן: "היו לנו ניסים בעבר ואנחנו צריכים להאמין שנוכל להשיג אותם שוב. ברור שזה יהיה קשה, אבל זה לא בלתי אפשרי, נצטרך להמשיך. נצטרך לנסות לנצח וששאר התוצאות יילכו איתנו. עדיין יש לנו סיכוי. אנחנו לא יכולים לדבר יותר מדי על תוצאות אחרות עד שננצח את המשחקים שלנו, כך שנצטרך להבטיח שאנחנו עושים את זה ואז שהניסים יקרו".

על מעמדו כמאמן ליברפול, אמר בניטז: "אני לא חושב שהמשרה שלי על הפרק, אני רק חושב על המשחק הבא. אנחנו יכולים לקחת הרבה דברים טובים מהמשחק הזה, מכיוון שהגענו אליו עם המון בעיות. לפעמים כדורגל יכול להיות אכזרי, אבל צריך להמשיך, צריך להמשיך להאמין שהקבוצה שלך יכולה".


בליון קלוד פואל החמיא לשוער הוגו לוריס, שביצע מספר הצלות מרהיבות, בעיקר במחצית הראשונה. "הוא השאיר אותנו במשחק, אבל אני לא מופתע. להוגו חלק גדול בתוצאות שהשגנו עד עכשיו בליגת האלופות", אמר המאמן.