#1

"זאת לא בושה לשחק בליגה האירופאית". אגוארו


איזה צמד נהדר. דרוגבה


תוצאה מעניינת נוספת נרשמה במדריד, שם נפרדו אתלטיקו המקומית וצ'לסי ב-2:2 דרמטי. אתלטיקו, כידוע, סובלת מפתיחת עונה זוועתית, כשבליגה הספרדית היא מתחת לקו האדום עם ניצחון אחד בלבד בתשעה משחקים, ובליגת האלופות הייתה עד אתמול עם נקודה אחת בלבד ואפס שערי זכות. אבל צמד שערים נפלאים של קון אגוארו העניקו לאתלטיקו נקודה חשובה, שאולי תוציא אותם לדרך חדשה.


"שיחקנו די טוב, אבל אחרי שני מהלכים חסרי מזל זה נגמר רק בתיקו", אמר צ'יקה פלורס, המאמן שאמור להוציא את העגלה מהבוץ, "זו היכולת שאנחנו יכולים להפגין, ולאט לאט הקבוצה מסתגלת לשיטה שלי. אני לא חושב שהעפלה לליגה האירופית מהמקום השלישי היא כישלון, כל קבוצה מגיעה למה שהיא יכולה".


"מכעיס אותי שלא ניצחו את המשחק הזה", אמר אגוארו, שבעיטה חופשית נפלאה שלו בתוספת הזמן קבעה 2:2. עכשיו אתלטיקו תיאבק עם הפואל ניקוסיה על המקום השלישי, והארגנטינאי יודע: "זאת לא בושה לשחק בליגה האירופאית, כי מה שחשוב זה שהמועדון הזה ימשיך במסגרת האירופאית".


עבור צ'לסי היה זה שוב דידייה דרוגבה שהתעלה מעל כולם וכבש צמד נהדר, שחשף באיזה כושר נהדר נמצא החלוץ מחוף השנהב לקראת המפגש המסקרן של הכחולים בסוף השבוע מול היונייטד. "אני מקווה שהוא יוכל להציג את אותה יכולת גם במשחקים הבאים שלנו", החמיא קרלו אנצ'לוטי לחלוץ שלו, "הוא בכושר טוב, ואני מאוד שמח". כשנשאל אם דרוגבה כרגע הוא החלוץ הטוב בעולם, ענה אנצ'לוטי: "אני רק שמח שהוא אצלנו, ויודע שלא הייתי מחליף אותו בשום שחקן אחר".