#1

"בליגת האלופות אתה צריך להיות בשיאך". ואן חאל


רק שני ניצחונות בשני המשחקים שנותרו לה ואיבוד נקודות של יובנטוס נגד בורדו, יעניקו לבאיירן מינכן עלייה לשמינית גמר ליגת האלופות אחרי ההפסד הביתי 2:0 אמש לבורדו.


"אנחנו עדיין לא בחוץ, אבל נותר לנו סיכוי קטן ואנחנו תלויים בבורדו", אמר לואיס ואן חאל המואכזב אחרי המשחק, "במשחק כל כך חשוב אתה חייב לכבוש ולא היה לנו מזל בכלל הלילה וגם לא היינו טובים. נלחמנו, אבל לא עשינו זאת. בליגת האלופות אתה צריך להיות בשיאך".


קשר הקבוצה, מארק ואן בומל, הוסיף: "ספגנו שער ראשון לא מחוייב ובמחצית השנייה הגבנו היטב ועשינו הכל חוץ מלבעוט לשער. היו לנו שלוש או ארבע הזדמנויות, אבל זה לא מספיק. זה עדיין לא נגמר, נותרו לנו שני משחקים".


בצד השני חגגו לא רק ניצחון חוץ יפה ויוקרתי, אלא גם עלייה לשמינית הגמר והמאמן המנצח, לורן בלאן, אמר: "באנו לשחק כדורגל טוב, הכרנו את הקשיים מולם נעמוד וידענו שבאיירן לא נמצאת בשיא הבטחון כרגע. זה עבד היטב ובכל פעם שהכדור היה ברגליים שלנו ניסינו לצאת קדימה. כבשנו במצב הנייח הראשון שלנו וזה עשה עבודה פסיכולוגית מצוינת עבורנו. זה הישג גדול לנצח במינכן ולעלות לשמינית גמר ליגת האלופות".


יוהאן גורקוף, שכבש את השער הראשון במשחק, הוסיף: "היינו יציבים הלילה. שלטנו במשחק אחרי השער הראשון, למרות שזאת היתה ההזדמנות הראשונה שלנו במשחק. למדנו מהניסיון של לפני שנה, התבגרנו".