#1

נהנה מקבלת הפנים. קאקה עם רונאלדיניו


על המגרש אין חברים. הברזילאים


"הייתה לנו מחצית ראשונה נהדרת ואנחנו יכולים לדבר עכשיו על התקדמות", אמר קאקה, שהתייחס לאחר מכן לחזרתו לסן סירו לראשונה מאז עזב את מילאן והתקבל בקריאות עידוד מכיוון לפחות חלק מהיציעים: "אני שמח על הדרך בה קיבלו אותי, זה סימן שעשיתי כאן דברים טובים. אבל עכשיו אני מתכוון לעשות דברים דומים במדריד".


ריאל אכן הייתה טובה יותר במשחק והמאמן מנואל פלרגיני הוסיף על דברי הכוכב הברזילאי: "המחצית הראשונה שלנו הייתה טובה. הצגנו גישה נכונה ובעטנו לכיוון השער 16 פעמים. שלטנו בחלקים גדולים מהמשחק, אבל המחצית השנייה הייתה יותר קשה. חבל שבסוף החמצנו שתי הזדמנויות לניצחון מוצדק".


יחד עם זאת ולמרות שסיכנה הרבה פחות את השער, גם מילאן יכולה לראות בעצמה מקופחת. קארים בנזמה העלה הערב את ריאל ליתרון בדקה ה-29, רונאלדיניו השווה בפנדל בדקה ה-35 וכשתי דקות לאחר מכן כבש אלשנדרה פאטו שער שנפסל מסיבה לא ברורה על ידי השופט הגרמני פליקס בריץ'.


"מאוד שמחתי מהשער כי הייתי משוכנע שהוא חוקי. הורדתי את הכדור עם הכתף ולא עם היד", אמר החלוץ המאוכזב, "מאוד רציתי לכבוש ולנצח הלילה ועשיתי את זה, אבל השופט פסל לי גול חוקי. למרות זאת אני מרוצה מהתוצאה כי אנחנו בעמדה טובה לקראת ההמשך".


מאמן מילאן, לאונרדו, הוסיף על השער שנפסל: "דברים כאלו קורים, אני תמיד מאמין שלשופטים יש כוונה טובה. לי זה נראה כמו שער רגיל וחוקי. אנחנו משתפרים ומשחקים יותר טוב ממשחק למשחק".