#1

הגיע למצב טוב בדקה ה-15, אך גם הוא לא הושיע. בניון מול דאף


חגיגה גדולה. זאמורה


הניצחון על מנצ'סטר יונייטד שחרר הרבה לחץ שהיה על רפא בניטז, ונראה היה כי ליברפול תחזור לעצמה. ובכן, היא חזרה לעצמה, והודחה השבוע מגביע הליגה אחרי הפסד לארסנל, והלחץ חזר לאדומים. עדיין ללא סטיבן ג'רארד והפעם גם ללא גלן ג'ונסון ואלברטו אקווילאני, שנכנס כמחליף באותו משחק גביע, קיבלו האדומים חזרה את פרננדו טורס, וגם זה משהו, אלא שהערב, אפילו אל ניניו לא הושיע את האדומים, שחוזרים למציאות העגומה שלהם וממשיכים לאכזב.


הפתיחה של ליברפול היתה דווקא לא רעה, כשבדקה ה-15 הגבהה של פיליפ דגן מהאגף מצאה את יוסי בניון, שהקפיץ פעם אחת ושחרר פצצה שנהדפה רק על ידי המשקוף. שתי דקות לאחר מכן הגיעה התגובה של הקוטג'רס, כשדמיאן דאף ניצל את מלכודת הנבדל הלא מוצלחת של הגנת ליברפול כדי להכניס כדור עומק לבובי זאמורה, שמול פפה ריינה לא התבלבל וקבע 0:1 מפתיע לפולהאם, ששבר בצורת של ארבעה משחקים ללא שער עבור המארחת. האדומים מצאו את השוויון המיוחל בדקה ה-42, כשפרננדו טורס, מי אם לא הוא, ניצל הרחקה רעה בהגנת פולהאם כדי להשתלט על הריבאונד ולבעוט מדויק, מהאוויר, מקצה הרחבה - ופנימה. 1:1.


אלא שהיכולת האדומה המשיכה להיות חלשה, ובדקה ה-73 ניצלו זאת המארחים כדי להשיב את היתרון, כשפריצה מאגף ימין של קונצ'סקי הסתיימה בהגבהה לרחבה, כשאת הנגיחה של זולטן גרה המשיך נהדר אריק נבלנד עם העקב, כדי לקבוע 1:2 גדול לקוטג'רס. ההמשך המשיך להיות עגום עבור האורחים, כשבדקה ה-79 הורחק פיליפ דגן בצהוב שני והשאיר את האדומים בעשרה שחקנים, ושתיים וחצי דקות מאוחר יותר הצטרף אליו ג'יימי קראגר, שהכשיל את בובי זאמורה מאחור והורחק גם הוא. נגמר? לא ממש, כי בדקות הנותרות ליברפול הספיקה לשקוע לתהום נוספת, כשבדקה ה-87 התקפה יפהפה של האורחת הסתיימה בבישול של נבלנד לקלינט דמפסי, שנעץ את המסמר האחרון בארון האדום וקבע 1:3 גדול לפולהאם, ולפתע,כל אותו לחץ שהשתחרר בשורות ליברפול אחרי הניצחון על יונייטד חוזר, ובגדול.