#1

רוצה לקבל שערים מהקשרים. אוניל


רוצה לעשות נקודות עם החברים. בן חיים


הולך להיות לוהט בגודיסון פארק, במפגש בין שתי הקבוצות שנפגשו לא פחות מ-188 פעמים בהיסטוריה. המיליונרים השיגו רק שתי נקודות משש אפשריות בשני משחקי הבית האחרונים, ואחרי ההפסד לבולטון במחזור הקודם ברור שאובדן נקודות מול החבורה של מרטין אוניל יגרום לאכזבה עמוקה, וחלומות הצמרת יתפוגגו. אברטון ספגה שלושה הפסדים רצופים בכל המסגרות, ספגה עשרה שערים, והמשימה של דייויד מויס תהיה קשה מאוד משום שקבוצתו סובלת ממכת פציעות.


את וילה כל הבעיות של המארחת לא מעניינות. האורחים מברמינגהם לא נוצחו בששת משחקיהם האחרונים נגד אברטון, וזוכרים היטב את הניצחון המתוק (2:3) בגודיסון פארק בדצמבר שעבר. מרטין אוניל מעולם לא הפסיד משחק ליגה בגודיסון פארק, ומעוניין לשמור על המאזן שכולל שני ניצחונות וחמש תוצאות תיקו. "אם אנחנו רוצים להצליח, אנחנו חיייבים לקבל שערים מהקשרים שלנו", אמר אוניל ל"ברמינגהם מייל", "אנחנו צריכים שיותר שחקנים ישתתפו בהבקעה".


פורטסמות' - וויגאן (17:00)
התקשורת האנגלית לא חדלה גם השבוע להתייחס למעמדו של מאמן פומפי פול הארט, ששמו נקשר כמועמד לאימון רדינג, אבל הארט על הקווים וקבוצתו זקוקה נואשות לנקודות בליגה. ללא פאפה דיופ והרמן הרידארסון הפצועים, אבל עם טל בן חיים שיפתח כמגן שמאלי ועם דייויד ג'יימס בשער, המארחים ינסו להשיג ניצחון שני העונה, לעיני המנהל המקצועי אברהם גרנט. רק 15 פעמים בעבר נפגשו שתי הקבוצות ופורטסמות ניצחה בשמונה משחקים לעומת חמישה של וויגאן. בשמונת המשחקים האחרונים בין השתיים הושגה הכרעה, ופומפי תקווה ששלוש הנקודות יתווספו למאזנה. פורטסמות מצויה בקשיים כלכליים, אך ב"גארדיאן" דיווחו כי היא צפויה לשלם לשחקניה את משכורתם בשבוע הקרוב. "אני חושב שזה נחמד לקום בבוקר ולגלות בכל פעם משהו חדש", ציין הארט בציניות, "זה שובר את השגרה".


שאר המשחקים (17:00):


בארנלי - האל סיטי
סטוק סיטי - וולבס
סנדרלנד - ווסטהאם